Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van egy legjobb barátnőm. Ma...

Van egy legjobb barátnőm. Ma amikor haza jöttem tőle megkérdeztem anyutól, hogy mi lenne ha holnap átjönne és itt aludna, erre anyu megkérdezte teljesen komolyan, hogy miért leszbikusok vagytok? Mindig együtt vagytok, ki tudja, hogy miket csináltok.

Figyelt kérdés
Tény,hogy egész nyáron együtt voltunk,és nyaralni is együtt mentünk,de nem vagyok leszbikus,de csalódtam,hogy anyu ilyet kérdezett tőlem, ráadásul nemis négy szemközt, hanem a hugom ésa szomszéd elött.Szerintetek mit tegyek?
2010. aug. 24. 23:51
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%

Ez teljesen termeszetes, en is sokszor alszom a baratnomnel, nekem Anyukam mondjuk nem gyanakszik.

20/F

2012. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Ezt velem is eljátszotta anya csak nekem úgy h nem egészséges mert még lszbikusok leszünk... szerintem ez elég gáz h ilyet mondanak, de én pl nem foglalkoztam annyira vele mert sztem csak azért mondta h ne menjek folyton el itthonrol
2013. nov. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!