Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért vágyom arra,hogy megláto...

Miért vágyom arra,hogy meglátogassam a sírját?

Figyelt kérdés
Üknagyapám 93 éve meghalt,sosem ismertem képen sem láttam. Kb 2 éve tudom,hogy hol a sírja. Pár hónapja elkezdtem gondozni, virágot ültettem rá. Akárhányszor megyünk a temetőre nagymamámhoz aki sajnos nemrég itt hagyott minket mindig meglátogatom őt is. eddig az üknagyapa sírját nem nagyon gondoztuk de én valahogy késztetést érzek, vagy lehet lelki ismeret furdalásom van? Valahogy szeretetet érzek iránta, és szívből gondozom ezentúl. Vagy a mamám halála miatt?

#Üknagyapa
2021. jún. 30. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
lehet te vagy ő újraszületve
2021. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom nem hiszek az ilyesmiben. Köszi
2021. jún. 30. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De most őszintén, mit vársz erre a kérdésre? Honnan tudjuk, hogy TE miért érzel késztetést erre? Sdjuk szádba a dolgokat? Talán azért, mert az Üknagyapád, aki 93 éve meghalt, és neki is volt egy története, és az ő történetét ti folytatjátok? A leszármazottai vagytok? Talán ezért érzel rá késztetést? Mit lehet erre mondani?
2021. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mert ő a múltad, a gyökered. A régi családod.

Én is így vagyok a dédnagymamámmal, aki 1919-ben halt meg.

Egyrészt, ha még megvan a sírja, az jelent valamit. Hogy nincs elfelejtve. Másrészt meg a családi kötődés.

2021. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért vágysz erre mert erre vágysz? Most öszintén honnan tudjuk?
2021. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!