Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Akik megcsinálták a MyHeritage...

Akik megcsinálták a MyHeritage DNS tesztet! Nektek mennyi idő alatt jöttek meg az eredmények?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 12:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
29%
Olvassátok el a szerződést a DNS teszt előtt. 9-es 10-es nem tudja melyik bolygón van..
2021. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
Nemhiába vagy ennyire lepontozva. Ráadásul láthatnád a pontokból, hogy mind kettőt én írtam. Küld át nekünk akkor azt a részt ami annyira megijesztett téged.
2021. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
19%

12-es szintén a kötekedők, okoskodó majmok táborát gyarapítja


Tartom: olvassátok át a szerződést, mielőtt ezt a felesleges, önkényes DNS tesztet megcsináljátok.

2021. aug. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
Még mindig nem voltál hajlandó átmásolni azt a fontos részletet nekünk pedig ugyanennyi idő lenne mint megírni ezt amit most leírtál :D de a kommentemet azt tudod töröltetni.
2021. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%

A lényeg az hogy nem kell riogatni az embereket hülyeségekkel. A Myheritage az egy elég jó és érdekes szórakoztató oldal ahol utána tudsz járni hogy milyen felmenőid vannak. Sokan kíváncsiak rá. Az amit írtál hogy "bárkid, bármikor bármit csinált, vagy téged elővesznek bármiért, azonnal megleszel."


Ez egy nagyon durva vicc :D amugyis..mit csinálna bárki is a családban? Ha meg mégis tett is volna valamit, miért engem vennének elő? Ha meg én tennék valamit, szerintem megérdemelném, de hidd el nekem ..ígyis úgyis enélkül is megtalálnak.. + orrból-szájjból már több alkalommal orvosi vizsgálatokon is (covid) vettek le nyál mintát..

2021. aug. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hét után lett meg az eredmény.
2021. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
59%
A dns sel mint a mesterseges értelemben vissza tudnak hozni 2000 ev mulva, lehet 1 napra.
2021. aug. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki már csináltatott ennél a Myheritage-nél Dns tesztet, attól kérdezem, hogy milyen fajta teszt ez ? Hogy milyen nemzetiségű felmenőim vannak ?
2021. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
41%

A felmenőidet nagyjából szórás alapján belövik a környékre, és behúznak kb 5 országot, és leírnak egy fél oldalas szöveget erről.


A dns tesztet pálcikával veszik, elküldöd a cégnek, aki továbbítja a kínai anyacégnek, aki szimplán elraktározza a dns-edet amit a szerződéssel el is fogadsz. Ennyi történik.

2021. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
52%
Az a baj, én is úgy gondolom, hogy itt főleg csak hasukra csapnak és semmi dns vizsgálat nincs az eredménnyel kapcsolatban.
2021. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!