Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Kiprobaltad mar a myheritage...

Kiprobaltad mar a myheritage nevű oldalt?

Figyelt kérdés

Rendeltel DNS tesztet?

Találtál rokont?

Milyen tapasztalataid vannak?



2021. nov. 27. 23:15
1 2
 11/14 anonim válasza:
48%

"Mit zavar az, hogy valaki nem akar magáról semmilyen infót kiadni"


Nem zavar, de mit kell tagadni, hogy beszariak vagytok? 20 éve még majdnem mindenkinek ott állt a neve mellett a telefonszáma és LAKCÍME a telefonkönyvben, amit bárki szabadon lapozgathatott. Az általatok kiadott dolgokat messze nem látja mindenki, és még így se meritek kiadni. Ez mi, ha nem beszariság?

2021. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31%
20 éve sem állt ott semmilyen adatom, mert korban sem voltam olyan idős, hogy ki tudtam volna magamról adni ilyeneket. A besz.ri meg mint fentebb írtam: anyád. Egyszerűen csak nem tartozik idegenekre, olyat meg nem tud nekem nyújtani az egész myheritage, amiért ez megérné. Mit érdekel engem, hány % török vér van bennem, vagy spanyol? Mit oszt vagy szoroz ez? Idegenek, akikkel talán volt egy közös ükapám szintén nem érdekelnek.
2021. nov. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
62%
11 azért nem hasonlítanám össze azt, hogy egy cégjegyzékben / telefonkönyvben szerepel valamilyen adatom, vagy egy hivatalos adásvételi szerződéssel úgy adom el a személyes adataimat és a DNS mintámat, hogy közben még én fizetek ki pénzt.
2021. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Jujiuj de sokra mennek egy csepp nyálammal, amit felszivott a vatta 😂

Ha klónoznak meg tuti beperlem őket, mert belolem nem lehet még egy… vagy akkor adják nekem a klont, szeretném magam nézegetni egesz nap

2022. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!