Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Normális ez a család?

Normális ez a család?

Figyelt kérdés

Van egy 23-éves csávó,aki együtt él a szüleivel egy kis szobás házban,Egész nap bent van,kise mozdul a házból,csak a számító gépet nyomkodja,Barátai sincsenek,senkinek nem köszön ha véletlen meglát.


Pár hónappal ezelőtt,együtt dolgoztam vele,és a szüleivel egy gyárban,egymás mellett dolgoztunk,de halál unalmas volt minden,hiszen egész nap meg se mekkent,egy szó nem volt,mindt ha ott sem lett volna,(Mindenkivel ilyen), Fizetés után,el veszi a pénzt,a szüleitől és magánál tartja,persze az anyja nem ellenzi ezt,viszont az apjának nem tetszik,Könyörögniűk kell a pénzért,ha valamit szeretnének venni maguknak.


Énis a szüleimmel élek,18-éves vagyok,de felét a munka bérből mindig oda adom a szüleimnek,hiszen kaja,tisztító szerek stb-re kell a pénz.


Persze vannak magányos emberek,de azért XY-barát között,eggy-el kellene beszélniük


2022. febr. 16. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha senkivel nem beszél, akkor honnan veszed, hogy elveszi a szülei pénzét? Amúgy meg nem kellene neki odaadni, nyilván egyik oldalról sem normális, ha ez igaz.
2022. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk meg a fiame marad teljesen a pénz amit megkeres. Rak félre belőle. Mikor én voltam a szüleimmel nálunk is így volt. Miért zavar téged hogy ez a srác ilyen magának való eletet el, meg alig beszél? Igazából senkinek sem árt vele, hogy ilyen.
2022. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Lehet csak szociális fobias ezért mer csak ott dolgozni ahol a szülők is ott vannak. Az meg, hogy az ő pénztárcájukban nyulkaltok azért mert csendes elég szomorú. Talán ha lennének barátai, lenne kinek megnyílnia nem lenne ilyen zárkózott.

És nem zavar ha neki így jó, inkább mint túlbuzgó idióta hátam mögött kavaró toxikus ember legyen.

2022. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
95%
Csak tudd sokkal szanalmasabb vagy nála ha erre akartál kilyukadni.
2022. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Hasonló vagyok én is, amit leírtál. És hogy miért nem állok szóba a gyárban az emberekkel? Mert irdatlan módon kavarják a szart mindenki háta mögött. Az ilyen toxikus emberektől megkímélem magam, hogy nem szólok hozzájuk. Nem más dolgával kellene állandóan foglalkozni!
2022. febr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Nos én azt nem értem, ha nem szól semmit, nem mesél semmit, stb, és alig lehet látni, tehát max ott láttad a gyárban, akkor mégis honnan tudod hogy a szülei pénzével mit csinál vagy mit nem csinál?
2022. febr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Te sokkal f@szabb gyerek vagy amiatt, mert anyádék lenyuljak a fel fizetésed!


(Mikor elkezdtem dolgozni, anyuék nem kértek egy forintot se, csak azt, hogy tegyek félre, amennyit tudok. Pár év alatt összesproltam egy lakás beugrojat. Ha felnő a gyerekem, én is így teszek majd, mint anyuék.)

2022. febr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem normális más családjával ennyit törődni, hisz semmi közöd hozzájuk.
2022. febr. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest, hogy 2 szót nem beszéltél vele, milyen sokat tudsz róla.. 😂 Tipikus szarkeverő vagy.

szánalmas, hogy ezzel próbálod feldobni az életed.

2022. febr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Félre értés ne essék,kedves válaszolók,én semmien Sz*Rt nem keverek senkiről,azt meg hagyom arra aki vevő rá, Nem írtam le teljesen,a fiút kölyök korom óta ismerem,Együtt Jártunk Focizni is, De nagyjából 5-éve hogy nem beszél senkivel,Ha kérdeznek tőle, persze vissza szól egy laza kis rövid szót,de nem hajlamos a beszélgetésre,Úgy hogy ismerem őket,kis korom óta,Persze tudom hogy vannak,csendes emberek stb,de ő nem ilyen volt,és ok-ot nem tudok hogy mi válthatta ki mindezt a magába való énjét,

El veszi a szüleitől a pénzt,és nem ad a szüleinek Pl egy cipőre vagy ruhára,csak kajára,meg tisztító szerre,és őszintén meg valva nem költi el.


Nagyon sajnálom ezt az egészet,amiért ilyen lett,mert nagyon meg értő,kedves,megbízható,barát volt,ritka az olyan hűséges barát,mindt amilyen ő volt 12,13-éves koromban. Aggódom érte

2022. febr. 17. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!