Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyukák, ha elhagyott a...

Anyukák, ha elhagyott a párotok pici babával, annak mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Minket,két hó hagyott el,és valami borzalmas érzés ha jön látogatni a gyereket.Sajnos bennem is volt hiba,féltékenykedtem.És ez álltal kergettem bele egy másik kapcsolatba.Nem birom látni ha jön,megbántam amit tettem.Tudom hogy soha nem tudnám jóvá tenni.Nektek milyen érzés?Esetleg másik kapcsolatotok van?Mennyire nehéz egy babával párt találni?
2010. szept. 25. 20:33
 1/7 anonim válasza:
76%

tudom, hogy nem nekem szól a kérdés

de az én anyukámat elhagyta az apám amikor pici baba voltam

és az volt, az ok, hogy még bulizni akar és még fiatal..

2010. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk is ez volt. Bocs, én is csak a szülőket tudom mondani, apukám még fiatal volt és felelőtlen. Mostanra sem változott meg.
2010. szept. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Mert hárpia voltam!
2010. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Kedves moderatorok, nem tudom, miert nem kuldhetem el EGYETLEN valaszomat sem???????
2010. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

elozo vagyok, tanacsot adtam volna, mert engem is elhagyott a parom.

most boldog vagyok. De, ha ez tragarsag, es nem vigasztalhatom a ketsegbeesett kismamat... hat, no comment.

2010. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

A mar egy jo dolog, hogy felismerted azt, hogy Te hibaztal, de azt sem ertem, hogy nem lehetett volna ezt megbeszelni,

tehat leulni, s meg mielott idaig fajult volna a dolog, akkor talan meg mentheto lett volna ez a kapcsolat.


A par valasztas az nem hehez dolog, itt a nehez, amikor megis akarjuk azt a partnert tartani, mint most a Te is tapasztaltad.

Ezt a tulajdonsagodat gyozd le,

legyen hited es onbizalmad!

Fogadd el onmagad, es erezd azt, hogy Te egy szeretetre melto szemelyeseg van, es vannak olyan ertekeid, mint nonek,amit a parod, a tarsad csak Benned talalt meg es ezert valasztott Teged!


Ezt hittel fogadd el, tehat higyel ebben az erzesben, es akkor mar szeretni fogod a partneredet es bizni fogsz benne,

s amikor igy fogsz viselkedni, akkor a parod reakcioja is olyan lesz,

tehat igy fogod tudni megszuntetni azt, hogy feltekeny legyel.

A problema, hogy Te nem eled meg azt az erzest, hogy szep vagy okos es tehetseges vagy, igy mindig a masik not tekinted vetely tarsadnak, ugy erzed, hogy a masik jobb es csinosabb, es igy elcsabithatja a partneredet.


Ezeken kell dolgoznod lelki teren, hogy megvaltozzanak a gondolataid, es amikor megtalalod a tarsadat, akkor tudd azt,hogy milyen lehetosegeid vannak, hogy megmaradjon melletted ez az ember,

nem pedig elmenekul.

Talan most az volt a problema, hogy tul fiatalok vagytok es tapasztalatlanok, de meg ezt a kapcsolatot is meglehetne menteni,

ha mind a ketten akarnatok.

A ferjednek sem igy kellett volna egy masik no karjaba kikotni,

mivel mar Edesapa, de ezt Ti tudjatok.


Most a gyermekedet szeresd es pihenj, raersz meg arra, hogy egy uj tarsat keress!

2010. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem azért hagyott el mert nincs semmim és ez nem tetszett a családjának.Talált egy "jó családból" való nőt, akinek már volt mástól egy gyereke és azóta sem látta a sajátját.Nehezen viseltem, de már túl vagyok rajta és remélem találok vkit én is, aki szeretni fog minket.
2010. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!