Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit gondoltok a meleg, leszbik...

Mit gondoltok a meleg, leszbikus és transznemű emberekről?

Figyelt kérdés
Lehet nem jó a témakör, de ide szokott a legtöbb normális válasz érkezni. A házasságra, együtt élésre illetve a gyermekvállalásra is kitérhettek. Kort és nemet is írjatok, valamint szexuális irányultságot is, ha lehet.
2010. szept. 26. 17:55
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
81%
Ja és nem értem mi ez a szaporodás mánia, hiszen az ember messze van attól hogy kihaljon, túlnépesedés van. Manapság sokkal érdekesebb és fontosabb ambíciókkal és elképzelékekkel kéne élni mint hogy húúú szaporodok azt kész. Így pedig miért ne lehetne nekik is gyerekük?
2010. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy gondolom gyerekvállalásra az embernek joga van és lehetősége. Akinek nincs lehetősége, azok a meddő párok és a melegek. Annyi a különbség, hogy a meddő pároknak joga van, de a melegeknek nincs. És ez bizony baromira nem véletlen.
2010. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
22%
70%-os, ezt azzal beszéld meg, aki azt találta ki, hogy utódja csak hím és nőnemű egyednek lehet :)
2010. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%

"állatvilágban is vannak ilyen "esetek", tehát ott természetes, akkor nálunk embereknél miért nem"


1. Az ember nem állat.

2. Az állatvilágban előfordul, hogy úgy tisztálkodnak, hogy kinyalják a saját hátsójukat. Az emberek miért nem?

3. Honnan tudod, hogy az állatoknál ez természetes és nem pedig genetikai hiba?


"szaporodás mánia" :)

Nem az a lényeg, hogy túlnépesedés van, vagy kihal az emberiség. Hanem arról, hogy biológiailag az ember szaporodásra csak úgy alkalmas, ha egy férfi hímvessző bekerül egy női hüvelybe. Ez valószínű nem véletlenül alakult így.

Aki az evolúcióban hisz, az elgondolkodhat azon, hogy - bár előfordul a homoszexualitás az állatvilágban (de hogy hiba-e vagy sem, ki tudja), miért nem a homoszexualitás a gyakoribb? Miért nem ez lett a természetes tendencia. Sőt, miért nem alakult úgy a dolog, hogy egyneműek is meg tudják termékenyíteni egymást? Nyílván nem véletlen.


Aki a teremtésben hisz, nos annak ez az egész nem kérdés. Isten férfivé és nővé teremtette az embert, az első parancsa pedig az volt, hogy szaporodjatok és sokasodjatok. A férfi a nővel. A Biblia pedig elitéli a homoszexualitást.


18:22 voltam

2010. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Az állatoknak tényleg csak a szaporodás a fontos, mivel nem tudnak gondolkodni. Vannak, akik szerint a homoszexualitás pont azért alakult ki, hogy visszafogja egy fajon belül a populáció növekedését.


Mi viszont emberek vagyunk. Képesnek kellene lennünk az egymás elfogadására. Ha már a pingvinek sem nézik ki maguk közül a melegeket...

2010. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
85%

Juj, ez egy magas labda, muszáj lecsapnom!


"Az ember nem állat. "

"Aki az evolúcióban hisz"

Ha hinnél az evolúcióban (és tudnál róla valamit), akkor eszedbe jutna hogy elméletileg a "fáról másztunk le", így az ember is állat...


"Sőt, miért nem alakult úgy a dolog, hogy egyneműek is meg tudják termékenyíteni egymást?"

Vannak már ilyen állatfajok is! (ha nem tudnád, az elmúlt évszázadban alakult ki. pl.: Egy egyed mind hím mind nőstény szaporítórendszerrel is rendelkezhet!) üdv a mában!


"Aki a teremtésben hisz, nos annak ez az egész nem kérdés. Isten férfivé és nővé teremtette az embert, az első parancsa pedig az volt, hogy szaporodjatok és sokasodjatok. A férfi a nővel. A Biblia pedig elitéli a homoszexualitást. "


Ha erre hivatkozol, hogy így ítéli el, hát az rég rossz! Szövegértelmezés? Hahó az hol marad? "szaporodjatok és sokasodjatok. A férfi a nővel", de nem említi, hogy elítélendő lenne a az azonos neműek "érintkezései", hanem csak a szaporodásról szól!


Érted ugye?

2010. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel egyet is értenék, de láttál már rózsaszín ruhában felvonuló pingvineket? Én még nem, és olyan pingvint sem, aki meleg és örökbe akart fogadni.
2010. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem, miert ne csinalhatna azt egy meleg par, amit akar? Mi a feszkes nyavaja kozotok van hozza, hogy osszehazasodnak-e, vagy nevelnek-e gyereket? A sajat hazatok tajan sepregessetek inkabb.. Attol meg, hogy valaki meleg, hetero, biszexualis meg ugyanolyan ember mind. Annak, hogy en kivel fekszem le nem kellene donto szerepet jatszani a megitelesemben. Azt meg plane nem ertem, hogy miert faj az egyes embereknek, hogy a melegek is elismert elettarsi, vagy hazastarsi kapcsolatban elhessenek. Vagy hogy adott esetben gyereket neveljenek. Lehet, hogy sokkal jobban csinalnak, mint par hetero, az meg szerintem nem erv, hogy egy gyereknek anya es apa kell, mert hany es hany csaladban neveli csak az egyik szulo a gyereket ugy, hogy a gyerek nem is tudja a masik szulo kiletet.. Ez sokkal jobb, nem? Ha valasztanom kene, hogy egy alkoholista, egyedulallo idegbeteg heteroszexualis no/ferfi, vagy egy szereto meleg par nevelje fel a gyerekemet, en a meleg part valasztanam. Mert nem az szamit, hogy ket apu van, vagy ket anyu, vagy egy anyu és/vagy egy apu; az a lenyeg, hogy a szulok szeretik a gyermekuket, es ezt egy meleg szulopar ugyanugy meg tudja tenni, mint egy hetero..

Egyebkent a melegekkel szembeni gyulkolkodesrol a kedvenc sorozatomban volt egy nagyon jo jelenet.

X: "Rumor has it that you're gay."

Y: "The rumor's right. But unless I'm fucking you, it's none of your business."


17/L

2010. szept. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

"Ezzel egyet is értenék, de láttál már rózsaszín ruhában felvonuló pingvineket? Én még nem, és olyan pingvint sem, aki meleg és örökbe akart fogadni."


Ha olvasgatnál...

[link]


A szalagcím is beszédes: Meleg pingvinpapák egy német állatkertben kikeltették az első tojásukat


A meleg pingvinpárnak adtak két tojást, hogy keltsék ki, mert a hetero pároktól lopkodták a tojásokat. Ők is szülők akartak lenni, meg volt bennük az ösztön.

És a kispingvin nem lett meleg.

2010. szept. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
90%

Én véleményem: (22/L leszbikus)

Természetesen a heteroszexualitás a természetes, ez miatt itélitek el a homoszexualitást, csak kérdem én, miért? olyas valamit itéltek el amit nem ismertek, mondhatni loszart sem tudtok rolla, csak azt amit a hülye TV benyög.

Melegfelvonulás, ez ezzel smárolt, hires hetero emberek hirtelen melegek lettek, klippekben, koncertem jaj lekapok egy azonos neműt hátha hiresebb leszek, az utcán a sok barom "jaj emos vagyok és most leszbinek kell lennem mert az menő!" és ennyi amit ti láttok.


A sok hülye TV müsor és a sok divat leszbi miatt van ez a véleményetek....elitéltek pedig nem is ismertek.


Bár azzal egyetértek hogy a melegfelvonulás az nekem sem tetszik, azt hiszik ezzel majd elfogadnak minket...de nem csak rosszabb lesz. Kérdem az ilyen melegektöl, miért kell ezt csinálni? örültök hogy dobálnak, köpködnek rátok és szétverik a fél várost...másnap a felvonulás helyén neincs más csak a rombolás helye, és igy fogadjanak el minket?


Gyereknevelés:

Nem válalnék mert ahogy írtátok ezt tanulná a gyerek, cikiznék a suliba, oviba stb. Saját tapasztalat milyen a kritikákkal szembesülni, és akkor most ezt kivánjam a gyerekemnek is?


Isten elitéli a homoszexualitást?

Akkor miért teremtett minket homoszexuálisakat?

hmmm furi.

2010. szept. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!