Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit gondoltok a meleg, leszbik...

Mit gondoltok a meleg, leszbikus és transznemű emberekről?

Figyelt kérdés
Lehet nem jó a témakör, de ide szokott a legtöbb normális válasz érkezni. A házasságra, együtt élésre illetve a gyermekvállalásra is kitérhettek. Kort és nemet is írjatok, valamint szexuális irányultságot is, ha lehet.
2010. szept. 26. 17:55
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:06


Mint írtam, elfogadom a véleményed, és örülök, hogy válaszoltál, mert többen is gondolkoznak hozzád hasonlóan. Egyszerűen csak reagáltam az általad leírtakra.

2010. szept. 27. 22:13
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Bírom ezeket a véleményeket:D

Elfogadom a melegeket,de nem közeledjenek hozzám,ne csinálják ezt,ne csinálják azt:D

Ez nem elfogadás,de még eltűrésnek sem nevezném:D

Igazából szerintem ez nem egy egyén dolga,hogy elfogadja.e vagy sem.Attól,ha te homokba dugod a fejed és nem veszel róla tudomás,még létezik.Ez mire jó?Szerintem semmire.

Szerintem minden embernek egy szinten el kell fogadni a világot úgy ahogy van,hogy nem mindent ő irányít.

Az a baj,hogy az átlagos ember azt hiszi,hogy neki joga van elfogadási kérdést csinálni mások életéből:D

Ez meg pláne egy olyan dolog,ami más életére nincs hatással.

De pl az,hogy a világ arról szól,hogy a szegényeket elnyomják,élősködnek rajtuk,vagy hogy tudatosan szennyezzük a környezetet,az már minden emberre hatással van,ezeket még is könnyebben elfogadják az emberek.

Inkább az olyan dolgokkal kellene foglalkozni,amin lehet változtatni,ami hatással lehet az életünkre.

De sajnos az emberek kb 70-80% annyira buta,hogy bármit elhitetnek vele,vagy nem is érti meg a dolgokat.

2013. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
91%

Sziasztok! Heteroszexuálisként írok. Az első válaszolóknak igazat adok abban, hogy a természet férfi és nő kapcsolatára alapozza a fajfenntartást, de a természet ezen felül gondoskodik születés szabályozásról is. A homoszexualitás kialakulása akár innen is eredhet. Ezt a tényt leszámítva viszont a véleményem az, hogy minden ember embernek születik ugyanolyan jogokkal, szükségletekkel, érzésekkel, még sincs két egyforma ember. A társadalom tagjai igyekeznek "normálisak" lenni, de épp csak az nem létezik. Nem azokkal van gond, akik nem bólintanak rá a társadalmilag elfogadott normákra, hanem azokkal, akik egyáltalán azt hiszik, hogy ezt meg lehet határozni, és bárki akiről kicsit is lerí, hogy nem sorozattermék, azt agyon akarják lőni. Szerintem ha az ember képes volna túltenni magát az ismeretlentől való félelmén - és minden, amit nem él meg, ismeretlen neki- akkor határozottan nyitottabban tudná kezelni többek közt a homoszexualitás kérdését. A melegfelvonulásokkal nem értek egyet, mert valóban nem kellene "reklámozni" a dolgot. De ennek egyedüli oka az, hogy az emberek java része nem érti meg, hogy ez az egész miről szól, mert nem is akarják. Sajnos csak azt érik el vele a "melegek", hogy gyűlöletet váltanak ki az emberekből, tehát sehova se vezet, ezért tartom értelmetlennek. Ettől függetlenül mellettük állok akkor is, ha én magam elképzelni sem tudom, milyen lehet ugyanahhoz a nemhez tartozni. Tudom viszont, milyen kilógni a sorból, hisz néha elég, ha az ember nem jár bulizni, visszahúzódóbb, stb. Az emberek alapvetően nem a homoszexualitást utálják, hanem azt, ha valaki nem olyan, mint ők. Hisz akkor nem látnak bele, kiszámíthatatlanná válik, pedig lehet, hogy a világ legrendesebb embere. A házasságkötést támogatom. Mindenkinek joga és igénye van tartozni valakihez. Talán az emberek számára furcsa, ha két férfi vagy két nő áll oltár elé, de valószínűleg tartósabb lesz az a házasság, mégpedig azért, mert alapjaiban megvan az, ami sok heteroszexuális házasságból hiányzik: az a közös nézet, ami megrendíthetetlen, ami összetartja őket, ami akkor is ott lesz, mint összekötő kapocs, ha minden más széthullik.

22/L

2015. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!