Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyinak miért kellett ennyire...

Nagyinak miért kellett ennyire nyíltan érdeklődnie?

Figyelt kérdés

Nálunk volt ma a családi ebéd, eljött apum testvére, felesége és a velem egykorú fiuk is. Tudni kell, hogy a fiúnak vékony a hangja szinte alig mutált, 20 éves. Jóba vagyok vele, néha összefutunk beszélgetünk és ennyi. Volt már neki baratnője, de egy ideje senkije nincs.

Ebéd közepén pedig jó hangosan megszólalt a nagyi, hogy most akkor ő b*zi vagy nem?

De így neki szegezte a kérdést. Olyan csönd volt utána percekig. Persze szegény nem mondott erre semmit se és elvörösödött. Ebéd után pedig apu és a testvére kihívta a kertbe a mamát és jól leszídták hogy ezt most miért kellett.

Szerintettek ha meleg lenne azt nem fogadná el a mama? :/


2022. júl. 31. 15:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Egyszerüen csak kimondta, ami eszébe jutott, ebben nem volt semmi megatív hozzáállás a melegekkel szemben. Ettöl még valamennyire tapintatlan volt, de nem rosszindulatú a kérdés.
2022. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%

És mi lett a sztori vége?

B#zi vagy sem?

2022. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Én a helyedben jó hangosan kérdeztem volna: miért mama, ha valaki a saját neméhez vonzódik, az baj?

Tuti nem hagytam volna szó nélkül. Miért nem tőle kérdezed? Egyébként ha így reagál, tuti nem fogadná el!

2022. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Én fiatal huszonéves vagyok, de szerintem is egyrészt vicces volt ahogy a mama megkérdezte, másrészt pedig tetszik a nyíltsága és őszintesége, hogyha eszébe jut valami komoly téma, akkor azt nem elsumákolja, hanem nyíltan és egyenesen rákérdez.
2022. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
Miért, kérdező? Ha az, akkor szégyenletes titok, hogy nem lehet nyíltan beszélni róla? Csak a háta mögött pusmogva kellene?
2022. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
nem, nem fogadná el. Sajnos az ő generációjából sokam ilyenek. Apám is "buzeránsról" beszél ha szidni akar valakit, meg megalázni. Amúgy a felnőtt embereknek még a tahóbbik fele is tud viselkedni ha akar amíg a szellemi képességei birtokában van hogy finom legyek. A nagyi kezd visszacsúszni a gyerekkorba? Előjött nála már mindent rögtön és azonnal akar mint egy gyerek?
2022. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%

Nem arról van itt szó hogy nem lehet beszélni róla


Ennyi sem szorult beléd?

A nagyi ezzel saját magát égette le.. hogy ennyire büdös paraszt

2022. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
" Miért, kérdező? Ha az, akkor szégyenletes titok, hogy nem lehet nyíltan beszélni róla" Ilyen tapló módon? Gondolom akkor az is oké lenne, ha tőled azt kérdeznék, megba.sztak-e már ma, és nem az hogy rendnem vagy-e minden téren a csávóddal.
2022. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Szerintettek ha meleg lenne azt nem fogadná el a mama?


Ebből ez nem derül ki, csak annyi, hogy elég szókimondó a nagyi :D (ami nem is baj, de lehet ezt másként is megkérdezni úgy, hogy nem hozzá kellemetlen helyzetbe az egész társaságot)

2022. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%
Egyszerűen csak egyenes a nagyi, ez még nem bűn, nem támadott le vagy iylesmi.
2022. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!