Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Arab vagyok? 0,3%?

Arab vagyok? 0,3%?

Figyelt kérdés

Csináltunk genetikai tesztet 24andme-n köpettel, és megláttam az arab százalékot is.


Nem túl egetverő, 0,3%, de ez most azt jelenti, hogy arab etnikumba tartozom?


Mehetek arab templomba mint egy normális arab és imádkozni, és a hagyományt őrizni?


A hajam is fekete.



#arab #etnikum #fekte haj
2023. júl. 1. 15:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez amugy nem teljesen igaz.


Mi is csinaltunk 24andme tesztet, es fel - 1 ev mulva allandoan elemeztek a mintat, es kb. az jott ki hogy 0.8% Ashkenazi zsido, meg brit, francia, cseh, lengyel, roman, szerb, gorog is meg egy csomo. A legnagyobb az kelet-europa volt ilyen megnevezessel. Lenyeg a lenyeg, full nem nezek ki zsidonak, de ha megneznetek eloben a hajam es a szakallam olyan gondor, mint egy zsidonak.

Nagyon sokszor annak neztek, mar meg is tanultam hogy shalom aleicheim mert annyit mondtak poenkodasbol. Es senki a csaladban vagy tavoli rokonsagban nincs ilyen tulajdonsaggal. Egyedul van egy csaladfank es ott mar vannak ilyen... "zsidos" nevek, Klein, Soltz, Eichenbauer, Neumann ilyenek de kb., majd sajnos "kihaltak" es normalis magyar vezeteknevem van most nem mondom meg mi de kb. ilyen hogy "Nagy".


Szoval par szaz evvel ezelottire utottek vissza a genek ugy nez ki, de csak egy resze.

2023. júl. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
13%
Előző: a göndör haj nemcsak a zsidóknál jellemző. A mediterrán régióban nagyon gyakori a nem zsidó népeknél is, de Észak-Európában is előfordul kisebb arányban. Van egyébként sok zsidó, akinek egyenes szálú haja van.
2023. júl. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
45%

0,3%???


Na és milyen a többi 97,7% magyar,kun,szlovén stb ???


Akkor mi vagy szerinted!

2023. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
36%

A 8-asnak igazat adok, szerintem a 0,3%-oddal kevesebb benned az arab vér, mint sokakban.

Egyébként IV.Béla ugyanannyi kun származásút telepítettbe annak, idején, mint ,amennyi a magyarnak mondható volt itt és a kunoknak, pedig közük nincs az arabokhoz a hajuk fekete volt.

2023. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

24


Olvasd el az tobbi reszet a kommentemnek, ne csak azt a szot hogy "haj". Legyszives.

2023. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Bocsanat 22-re ertettem.
2023. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
94%
25-ös a haja fekete az araboknak,az indiaiaknak és majd az összes kínainak is,akkor ez mire a bizonyíték?
2023. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Salam Alaikum!
2023. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!