Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit vásároljak a barátomnak...

Mit vásároljak a barátomnak névnapja alkalmából illetve karácsonyra? Fontos, hogy mind a két alkalomra vegyek neki ajándékot, vagy egyszerűen kössem össze a kettőt?

Figyelt kérdés
A párom 31 éves elvált férfi én egy 20 éves fiatal nő vagyok. 4 hónapja vagyunk együtt és a névnapjára szeretnék vásárolni valamit, ami nem annyira személyes, de nem is riasztja el. Kizártnak tartom a plüss állatokat az olyan nyálas meg nem egy férfinak való szerintem. Akkor mégis mit vegyek neki? A névnapja dec.26án van. Vagyis most karácsonyra is vegyek meg névnapra is? Vagy jobban járok, ha összekötöm a kettőt? De akkor mi a fenét vegyek neki ??? :) Ötleteket várok :) Kösziii :)
2010. nov. 29. 12:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

a barátomnak én is sapit vettem karácsonyra...remélem örülni fog neki:)

mondjuk az tényleg neked kell eldönteni h milyet veszel neki:D

én a páromnak egy fekete meleg o'neil sapit vettem:)

2010. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 emo klaudia válasza:

szerintem mivel jon a tel meg mar meg is jott ezek hasznosak :

-kesztyu

-sapka

-sal

-hataridonaplo

-bor , pezsgo ( ha iszik)

-testapolo

-spre

-bluz

-sport cipo

-stb.


bocsi ha nem segitettem :)

2010. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A páromnak is minden karácsonykor van: uge 24-e karácsony, 25-e szülinapja, 26-a névnapja :) Még anno haverok voltunk, akkor panaszolta egyszer, hogy olyan rossz, ő mindig csak egy valamit kap a három ünnepre, más meg hármat.


Aztán összejöttünk, de ezt nem felejtettem ám el :) 6 éve vagyunk együtt (ez lesz a 6. karácsonyunk), de mind a 3 nap külön ajándékot kap :) Anyagilag kicsit megterhelő, de egy évben egyszer kibirom :)


Szóval kapott már:

márkás karórát

parfümöt

ezüst karláncot

kocsiba hangfal-szettet

videókártyát a gépébe

WD-s külső winchestert

dedikált koncert-DVD-t

pulóvert

baseball-sapit (eredeti FERRARI-sat)

párnát - közös fényképünket rányomtatva


. . . hirtelen más nem jut eszembe . . .

2010. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek !

Azoknak akik, meg belekötöttek a kérdésembe, azt szeretném csak írni, hogy tudom mi a hobbija, tudom mit szeret. De ezeket a dolgokat megveszi saját magának és ezért nehéz ez a kérdés. Hogy miért itt teszem fel ezt a kérdést ?? Mert szabad... Mert érdekel, hogy TI másik emberek mivel kedveskedtek a párotoknak amiből esetleg én is ihletett meríthetnék. Ennyi az egész...

2010. nov. 30. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!