Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek? Depressziós.

Mit tegyek? Depressziós.

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Anyukám barátnőjének a lánya egy idős velem. A szülei alkoholisták és teljesen egy lelki beteg a lány. Nem tudom mire vágyna.. Vagy mit mondjak neki, hogy jobb legyen. Már próbált öngyilkos is lenni sokszor. De valahogy szerencsére sose történt meg. A lány 15 éves..

Pszchiológus-hoz is jár. Szerintem sokat segít neki.. De amikor sír vagy öngyilkosság után mivel nyugtassam? Mit mondjak neki?:( nagyon szeretem. szeretném ha jobb lenne neki..:( Valamit mondjatok amivel megtudom vígasztalni.


2011. jan. 6. 16:45
 1/5 A kérdező kommentje:
A lány 16. születésnapja holnap után lesz.. Azért írtam, hogy 15 éves még..
2011. jan. 6. 16:45
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Én tudom, hogy mire vágyna, normális szülőkre, akik szeretik, ezen sajnos te nem tudsz segíteni, annyit tehetsz, hogy biztosítod, hogy jó barát vagy, és mindig számíthat rád, kisírhatja magát a válladon. Ha anyukád barátnőjének a lány, és a szülei alkoholisták, akkor anyukád egy alkoholistával barátkozik?
2011. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Amikor sír , vagy rossz kedve van akkor mond neki, hogy nyugodtan mondja el mi bántja és mit érez. Ilyenkor fontos, hogy elválaszd vagyis próbáld meg .. olyan emberektől akik bánthatják vagy sértegethetik mert az ember ilyen rettentő komolyan vesz minden megjegyzést. Mond neki, hogy rettentően kedveled és szereted és mindig ott leszel ha szüksége lesz rád.:) Mond, hogy bármit elmondhat neked. Öleld meg. :)

2011. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gyerekkori barátnője. Anyukám pátyolgatja meg próbál segíteni.. Eredménytelenül
2011. jan. 6. 16:59
 5/5 anonim válasza:
100%

Készíts neki saját kezűleg egy szép ajándékot :)

Például egy kártyát!És írd rá:Szeretlek,nem akarlak elveszíteni soha!Lehet hogy elgondolkozik rajta hogy mit tegyen.Legalább látja hogy van még olyan ember aki szereti.

2011. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!