Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek kinek van igaza?...

Szerintetek kinek van igaza? Terhes vagyok, depresszios, munkanelkuli, anyuekkal nem beszelek 3 honapja, mert nem segitenek

Figyelt kérdés
en el sem tudom kepzelni,hogy ne segitsek majd a gyerekemnek ilyenkor.anyu penzt lopott tolem par erve,szijjal vert kb.13eves koromig.most lett elegem beloluk 30 evesen
2011. júl. 7. 15:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem vállaltam volna munkanélkülire és depresszióra gyereket. Mi a kérdés amúgy?
2011. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%

Kevés az infó.


De ha ilyenek a szüleid, akkor kinek kell a segítségük? Nem nekik szülöd a gyereket, hanem magatoknak. Úgyhogy abban, hogy segítséget vársz, nincs igazad.

2011. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
67%
Neked!!!
2011. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%

Párod melletted áll?

Anyuddal beszéld meg a helyzetet,legalábbis probáld meg.

Hány hetes terhes vagy?

2011. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%
Pároddal mi a helyzet?
2011. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
apu se kulonb,elso unokaja,azt mondja,nem orul neki,mert nem magyartol van(kulfolditol)meg hogy az en hibam,hogy ilyen helyzetben vagyok,mert nem sporoltam,hanem szortam a penzt...a legkevesbe most nekem a hibaztatasra nem lenne szuksegem,6honaposan,eleg bajom van..kerdesem-ti se beszelnetek veluk ezek utan?
2011. júl. 7. 15:20
 7/32 anonim ***** válasza:
62%
imádni fogják szerintem az unokájukat, egy pici babára nem tud senki haragudni (aki épp eszű ember)! Én nem erőltetném a beszélgetést egy ideig, segítséget meg hiába vársz ha így állnak hozzátok!
2011. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
71%

Engem sem támogatnak a szüleim egy forinttal sem pedig állapotos vagyok, de nekem volt annyi eszem hogy ne a nagy semmire szüljek.


Mielőtt valaki gyermeket vállal kicsit gondolkozzon előtte, hogy van azt a gyereket hova haza vinni van miből etetni, ruházni, megvenni neki azt ami kell. Amíg ezek a feltételek nincsenek meg addig ne szüljön az ember. És ne a szülőket hibáztassa hogy nem segítenek, nem az ő kötelességük eltartani a felnőt "felelősségteljes" lányukat és az unokát.

2011. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
53%
30 éves vagy! Felnőtt, azt csinálsz amit akarsz! A szüleid nem dönthetik el, hogy mire költöd a pénzt, illetve hogy spórolsz- e, ezt csak te tudod eldönteni. Én a te helyedben nem is foglalkoznék a szüleimmel,mert egy normális szülő mindig támogatja a gyerekét, akkor is ha hülyeséget csinál. Én azt tanácsolom ne foglalkozz a szüleiddel, élvezd a terhességed, mert annál jobb dolog nincs! Na és mi van ha nem magyar az apuka?Én kifejezetten örülnék neki. Én szerintem ne aggódj, mert a gyerek látja kárát!
2011. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
59%
Bocsáss meg, de ennyi pofon után rájöhettél volna, hogy nem számíthatsz a családodra. Minek idegeled velük magad egyáltalán? Ha végre elszakadnál tőlük érzelmileg, elfogadnád, hogy a szeretetet nem lehet kikényszeríteni belőlük, akkor valószínűleg a depressziód is enyhülne. Maradnak az anyagi gondok. Szerintem saját magad döntöttél úgy, hogy vállalod azt a gyereket, úgyhogy ne mástól várd a segítséget. Nincs igazad! Mert bár egy normális családban segítik egymást a családtagok, elvárni nem lehet, főleg nem olyanoktól, akiktől tudtad, hogy nem számíthatsz támogatásra! Ezzel a helyzettel egyedül kell megbírkóznod. 30 éves vagy, biztosan menni fog.
2011. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!