Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen a kapcsolatod a szüleid...

Milyen a kapcsolatod a szüleiddel?

Figyelt kérdés

Nekem mikor milyen. Apámat néha kiütném, eléggé irritál. (Nem engedi, hogy sportoljak, régen meg ezt szerette volna! Régen az volt a baja, hogy híztam, most meg az hogy fogytam.) Nem lehet rajta kiigazodni, nem lehet neki megfelelni!

Mindig azt hajtja, hogy nem dolgozok, de heti 3-4szer pakolom a több mázsa fát.

Most annyi, hogy ő mindig dolgozik, de ezen kívül mást nem tud felmutatni!


Amiért rühellem, mindig azt nem engedi, amit szeretnék! Inkább drogozzak meg igyak, mint más fiatal?


18F


2011. márc. 5. 13:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Enyém jó mindkettőjükkel. Már 35N vagyok, de mindig is jó kapcsolatunk volt. Nem volt az az extrém, barátnő szinte, maradt szülő, voltak dolgok, hibák, sérelmek, és sok szép élmény. Ha nem rágódunk a negatívon, hanem megsértődünk hamar túltesszük magunkat, úgy sokkal könyebb az élet. Vannak családok tudom, ahol nem egyen múlik a vásár, nem lehet jó kapcsolatot kialakítaniuk, szerencsés vagyok azt hiszem.Bár már tesóm is másképp látja...
2011. márc. 6. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!