Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Most igazam van, vagy csak én...

Most igazam van, vagy csak én esek túlzásba?

Figyelt kérdés
kicsit hosszú lesz.kezdődőtt,hogy a párommal lassan egy éve feljöttünk pestre.rá pár hónapra utánunk jött a kedves anyósom.külön albérletről volt szó,erre 1hónap eltetltével rábeszélte a páromat,hogy költözzünk össze.én agy nehezen belementem,erre pár hétre ideköltöztetett egy nála 20évvel fiatalabb csávót.a pasi nem dolgozott vagy 2hónapig,utánna dolgozott 2őt,majd most már megint 4hónapja nem csinál semmit.anyósom isteníti a hapsit,de azt lesz...ja,hogy a fia napi 12órát gürizik.hozzáteszem mindig a párom csinált az anyjának munkahelyet.anyós semmit nem csinál,lassan ott tartunk,hogy nekem kell takarítanom utánuk is.decemberbe megszületett a kislányunk,ő sem érdekli.ma is egész nap itthol volt és még csak rá sem nézett a picurra.venni se vett még neki semmit,de a munkahelyén meg úgy állítja be magát,hogy ó milyen szuper jó nagyi.tényleg a saját fiát semmibe nem nézi ezt az ingyen élőt meg isteníti.mikor a páromnak szóvá teszem,csak annyit mondd,hogy őt nem érdekli,azt csinálnak amit akarnak,de én tudom,hogy neki is rosszul esik.már nagyon elegem van belöle!hogyan szabadulhatnánk meg tölük?vagy csak én esek túlzásba?
2011. márc. 12. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

nem te benned van a hiba és nem is estél túlzásba

kedves anyóst kellene elzavarni

2011. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
rakjátok ki őket!
2011. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is te gondolod jól. Ezt az együtt bérlést fel kéne számolni, legjobb lesz, ha elválnak útjaitok, aztán ti megéltek a pároddal ahogy eddig is, anyós meg éljen meg ezzel az új szerzeményével ahogy ők tudnak.
2011. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.ma telt be a pohár,nagyon unom őket.
2011. márc. 12. 21:04
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Nyugodj meg!

Szerintem teljes mértékben neked van igazad!

Idők kérdése,és megoldódik a baj meglásd!

2011. ápr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Én is neked adok igazat. A megoldást a különköltözésben látom. Még mielőtt a ti kapcsolatotokat mérgezné meg ez a helyzet.
2011. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolso válaszolo irta, vigyázz, hogy nehogy a ti kapcsolatotokat elmérgesitse a helyzet..Esetleg finoman add a tudtára a párodnak, hogy neked ebből eleged van és nem birod ezt tovább, és mondd neki, hogy te tudod, hogy ez őt is nyomasztja és ez nem mehet igy életetek végéig valamikor lépni kell, hacsak nem akarja, hogy nagyobb "baj" legyen!(hátha belátja)vagy ti menjetek, vagy az anyos, ezt igy nem lehet, hogy tönkreteszi az életeteket!Nem szolhat bele,ez már a TI életetek!Előbb utobb be kell, hogy lássa a párod is, hogy ez igy nincs rendben!Bátorság és kitartást kivánok!Remélem segithettem!ja és jobbra fordul a helyzet!:)
2011. ápr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a pároddal, mert az Ő anyjáról van szó. Ha nagyon ragaszkodik hozzá, te meg erősködsz, hogy ki akarod tenni a szűrét, akkor ez még kettőtök között is gondokat okozhat. Először is neki kell a sarkára állnia, és nem hagyni, hogy az anyja még most is zsarolja érzelmileg, és így élősködjön rajta. Értesd meg vele, hogy felnőtt ember, van saját családja, szakadjon le az anyjáról. A kedves mama is felnőtt ember, oldja meg az életét. Lehet néha kicsit segíteni, de nem eltartani a ti rovásotokra.
2011. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azonnal kitenni őket,még ha családi perpatvar árán is.A párod meg ne dugja a fejét a homokba mint a struccok,mert az ő anyja és nem a tiéd.Ne hagyd, mert késöbb megfogod bánni,hogy nem léptél időben.Minél több idő telik el,az anyós annál nagyobb jogot fog formálni arra,hogy ott lakjon nálatok.Még melegében intézkedj.
2011. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Alapból kinek jutott az a hülye ötlet az eszébe, hogy az anyós veletek lakjon?

Alapvető hiba.

2011. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!