Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Más is szereti ennyire a...

Más is szereti ennyire a szüleit mint én?

Figyelt kérdés

Egyszerűen imádom a szüleimet. Anyukámat ha egy nap nem látom akkor nem hazudok, de tényleg úgy érzem, hogy valami hiányzik az életemből. Ha éjszaka dolgozik felhívom mindig hogy mi újság, hogy van... Volt, hogy nyáron elmentem nyaralni külföldre 1 hétre és este mikor aludni készültem megnéztem a telómban egy közös képüket a szüleimről és bekönnyeztem annyira elkezdtek hiányozni..... amikor egy nap szinte egész nap nem találkozom velük majd csak valamikor az este folyamán, akkor percekig puszilgatom, ölelgetem őket amikor először találkozunk. (főleg anyát:)) Már-már betegesen szeretem őket, ha valami történne velük én megőrülnék. Talán azért van ez, mert egyke vagyok? Normális ez? Néha már úgy gondolom, hogy ez tényleg beteges amit csinálok... :D Más lány is van így ezzel? :)


17L


2011. márc. 27. 23:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Félre értés ne essék, tudok én önálló lenni. Ha dolgoznak a szüleim akkor én csinálok meg itthon mindent amit lehet. (Főzök magamra vagy csak csinálok magamnak kaját, takarítok, elindítom a mosógépet stb.) Szóval nem vagyok egy anyuci pici szeme fénye lány, aki mindig csodára vár tőlük... :D Egyszerűen csak annyira imádom őket, hogy az hihetetlen.. bár ebbe biztos az is benne van, hogy eléggé érzékeny, lelkizős meg bújós vagyok. :)
2011. júl. 25. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!