Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért vagyunk érzelmileg...

Miért vagyunk érzelmileg sokan labilisak szerelmi téren?

Figyelt kérdés
Néha, mivel most nincs párom eszembe jutnak az előzőek, és nem emlékezve a rossz dolgokra, hiányoznak, és hibáztatom magam, hogy nekem ők miért nem voltak jók? Viszont benne lenni meg nem volt jó és ezt is tudom. Mért vagyunk ilyenek mi emberek?
2011. ápr. 3. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Addig örülj, amíg az egész személyiséged meg nem változik pár komoly csalódás miatt.
2011. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ez nem válasz. Kérdés: Mért hiányzik az a rossz, amiből nyílván vagyis ami nyílván valami miatt vége lett?
2011. ápr. 3. 20:35
 3/13 A kérdező kommentje:
de amúgy szerintem változni kell, mert sokszor pont a személyiségünkkel van gond, főleg mikor nincs tapasztalatunk abban, hogy hogyan kell viszonyulni egy másik emberhez. szóval muszály változni, mert ha csak a másiktól várod hogy alkalmazkodjon, az már régen baj.
2011. ápr. 3. 20:40
 4/13 anonim ***** válasza:
azért, mert az ember társas lény, és szüksége van valakire. azért van ennyi rossz kapcsolatban lévő ember, mert nem mernek kilépni a kapcsolatból, mert félnek a magánytól. te mertél lépni, most nem jó érzés, de jó döntés volt. idővel mindig a szépek maradnak meg, a rosszak elhalványodnak. majd megtalálod azt az embert, akivel jó lesz, és nem akarod majd otthagyni.:) ez természetes dolog.
2011. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utólag csak a jóra emlékszel, én legalább is így vagyok vele.
2011. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes kérdés. Azt hiszem, ott a gond, hogy két felnőtt ember, akik teljesen különféle családokban nevelkedtek, különfélék az elvárásaik, szokásaik, nem egykönnyen tud meglenni együtt huzamosabb ideig.


És hatalmi harc van a két fél között mindig. Legalábbis az összeköltözéssel kezdődően. Ki mondja meg a tutit a másiknak? Ki mondja meg a házirendet?


Meg az elvárások. Hogy neki mit kellett volna tennie értem, vagy mit kellett volna mondania inkább, vagy hogy kellett volna engemet kényeztetni, várni haza, vagy bármi.

Ha kihagynánk az elvárásokat és a hatalmi harcot, a többi talán menne.


Viszont akkor meg ott van a megunás. Mert ha csak a szex az, ami összetart, akkor arra hamar rá lehet unni. És sokkal izgalmasabb mindig új meg új szeretőt keresni.

2011. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ja ahogy a dal is mondja ez így van, húhú de azért xar ám rájönni, hogy nemsokára ( még három év) harminc vagyok és még barátnő nincs kilátásba. :S
2011. ápr. 3. 20:43
 8/13 A kérdező kommentje:
76-os: Igen nekem pl eggyik barinőm nagyon jól nevelt másik két tesójával együtt akik jányok voltak, anyukája, apukája egy nagyon rendesek, és ezt várta el tőlem, ha valamit mondtam rájuk, azt kaptam, hogy "nekem hálát kéne adni őkértük nem bántani őket" tehát hiába ő jó, de ő is alkalmazkodhatott volna hozzám.
2011. ápr. 3. 20:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert anyagilag is azok vagyunk, az anyagi helyzet meg a biztonság záloga, a biztonság meg a szerelemé.
2011. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
anyagi akkor lép érvénybe, ha már közös élet azon a téren is kérdés lehet. Én éppen ezért tartom szánalmasnak azokat a nőket, akiknek a barátja kocsija meg lakása a legnagyobb felmutatni valója, (mert szét teszik a lábukat) közben meg simán egy semmi nélkül az utcára is kerülhetnek. :P :S megérdemlik
2011. ápr. 3. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!