Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy deríthetném ki 16 évesen,...

Hogy deríthetném ki 16 évesen, hogy valójában az apám-e az apám?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen a nagybátyám elmondta, hogy nekem nem az az apám akiről 16 évig azt hittem, hogy az! És ezt már itt (ebbe a faluba) mondták egypáran, rokonon belül!!! Én meg szeretném tudni, hogy ez valóban igaz-e, de úgy, hogy erről a szülök ne tudjanak, mert nem vagyok ebben 100%-osan biztos hogy igaz!!! De nemtudom hogy, és mennyiért lehetne ezt kideríteni!!! Ebben kérem a segítséged/teket!!!
2009. febr. 27. 21:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én is faluban nőttem fel. Ne higyj el semmit amit nem a saját szemeddel látsz!

Nekem azt akarták bemesélni hogy édesanyám és családja ittegális bevándorlók, pedig csak vendek. Ez egy szlovén kihalófélben lévő nyelvcsoport, amit ma már csak néhány nyugat-magyarországi faluban és Szentgotthárd egy részén beszélnek.

Továbbá, ha megláttak egy fiúval mikor meglátogattam keresztapámat, másnap már az ment hogy mekkora egy r..banc vagyok és oda járok dugni(slusszpoén hogy a srác 14 éves volt mikor én 18 és az egyetlen gyerekkori barátom)...

De voltak durvábbak is.

Ha apád egy családtagja elmondta ezt a gyanúját egy falubelinek, irdatlan pletykahullámot indíthatott el.

Javaslom, ha tényleg szereted, és tényleg jó a kapcsolatotok, ülj le vele. Ne éreztess bizalmatlanságot!


Jaj csak még egy sztori.

Nagymamámtól hallom, hogy most az az új pletyi a faluban, hogy a lányom nem a férjemtől van.

Állításuk szerint nem hasonlít rá a gyerek(2 hetes és mégcsak NEM IS LÁTHATTÁK, mert a közeli városban lakom már), továbbá hogy én a Fő téren egy másik férfival sétáltattam a babát, aki felvette és szeretgette mikor sírt.

Megismétlem KÉT HETES a baba, és még nem voltunk kint sétálni. Jó mi?

Szívem szerint rágalmazásért perelnék, de tudom hogy nincs értelme mert mindenki azt mondaná, hogy én csak a közértben hallottam...stb

2010. okt. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Anyám nem prosti, mert az első, és egyetlen férfi apám volt az életébe, de egyszer külön mentek apu anyja miatt... És azért érdekel, mert fáj, hogy ennyit jelentek nekik, és hogy ezzel zaklatnak... legszívesebben én is odavágnám, hogy nesze itt van nézd meg ő az eredeti apám.. de nem tehetem, mert nincs semmi bizonyítékom.. és nem úgy élek mint hal a vízbe, mert 12 éve már csak szenvedés az egész életem... és apám se az a minta apa... de ez más téma.. köszönöm a segítségeteket..
2010. okt. 19. 16:49
 23/23 anonim ***** válasza:

Na, van valami újság?

Kételyek közt senki sem élhet.

remélem minden rendben

2010. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!