Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csinálnátok ha kiderülne...

Mit csinálnátok ha kiderülne számotokra, hogy az öcsétek valószínűleg vagdossa önmagát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 15:31
1 2 3
 11/25 vaszily katalin ***** válasza:
21%
SZIASZTOK .DEPIS ÉS.SZERETNÉ HA MEGÉRTENÉK A LELKI GONDJAIT .ORVOS MEG NAPSÜTÉS.JA S PERSZE MINDEN AMI LEKÖTI AZ AGYÁT IGY KI JÖN BELÖLE.ÉN TERHESEN AKARTAM MEGHALNI .MERT NEM FIGYELT RÁM A FÉRJEM .UNDOK VOLT S TÜRELMETLEN.MA MÁR BOLDOG CSALÁD VAGYUNK .10ÉVE.FIGYEJ RÁ LELKILEG IS .VAGY KERES OLYAT AKIBEN BIZIK S TUDJA NEM FOG CSALODÁST OKOZNI .GYENGÉBEK A FIUK LELKE, A LÁNYOK GYORSABAN REGENÁLODNAK A CSALODÁSOKBOL.VANAK OLYAN IDÖSZAKOK MIKOR NEM ELÉG AZ HOGY MONDOD NEKI HOGY MEGBIZHATSZ .BENE.EZT NEKED SZÁZSZOR BE KELL BIZONYITANI .S UTÁNA TALÁN MEGBIZIK.NEM LESZ KÖNYÜ.NEHÉZ DE VAN KI UT.OLYAN DOKIT VÁLASZATOK AKIBEN MEGBIZIK DE AZ A DOKI VÁLASZOLJON IS.NE CSAK JEGYZETELJEN S BOLOGASON.AZ NEM VÁLALJA A FELLELÖSÉGET S NEM FOGJA BIZALMAT RÁZNI BENNE.SOK SIKERT.
2011. ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
0%
Vagdosás közbe elkapnám hogy lebuktál. Utána megmutatnám neki hogy ez miért nem jó. Felvágnám az ereit úgy hogy majdnem elvérezzen és utána megkérdezném tőle hogy csinálod még?
2011. ápr. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Gittuka válasza:
79%

Már 35 éve is divat volt, csak akkor gyufafejjel dörzsöltünk keresztet a karunkra. :((

Jellemzően fiatalkori "senki nem ért meg- nem figyel rám, magányos vagyok, egyedül vagyok a problémáimmal" eset.

Ha már feltetted a kérdést, azt jelenti figyelsz rá. Figyelj továbbra is, főleg a baráti körére, mert onnan gerjesztik ezeket az érzéseket, és szüksége van megértésre, szeretetre, amit inkább a családtól kell megkapnia, mint a ki tudja mekkora befolyással bíró haveroktól. Ez az az életkor, amikor nagyon könnyen bele lehet vinni még a legjobb fiatalt is a legvadabb dolgokba. Figyelj, szeresd és foglalkozz vele, hogy ne máshol keresse a biztonságot, és szerencsés esetben nyom nélkül elmúlik a dolog. Kitartást és türelmet ( nagyon fontos ) kívánok!

2011. ápr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
100%

Minél előbb beszélj vele a dologról, mert rosszabbra is fordulhat.

Valakinél ez divathóbort, de a legtöbb esetben lelki gondok miatt fordul elő.

Beszélj vele a barátairól, az iskoláról, hogy nem-e azzal vannak gondok. Sokszor a kiközösítés, a szerelmi csalódás az ok.

Nem kell hozzá pszichológus, elég ha te beszélsz vele, aztán amikor nincs jelen beavatod a szüleidet is a dologba. Sokszor azért csinálják, mert a szüleik nem foglalkoznak a problémáikkal, meg sem próbálnak vele beszélni.

De minél előbb beszélj vele. Ez nagyon fontos.

Bár én nem vagdostam magam, de az egyik barátom igen, ő is fiú volt. Ő szerelmi gondokkal küzdött és annyira messzire ment, hogy kórházba került végül. Én is beszéltem vele, lefoglaltam a gitározással és azóta kutya baja. Minél előbb cselekedj, nehogy a testvéred is így járjon.

Sok sikert!

2011. ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
8%
Emos lett. Így múlik el a világ dicsósége...
2011. ápr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
60%

"Vagdosás közbe elkapnám hogy lebuktál. Utána megmutatnám neki hogy ez miért nem jó. Felvágnám az ereit úgy hogy majdnem elvérezzen és utána megkérdezném tőle hogy csinálod még?"

Jézusom ez kínzás ha magának csinálja akk csak "önbaj" de ha te akk mijen tesó vagy???? :(( :-I

2011. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 situ válasza:
14%
Felpofoznám de ugy h észhez térjen
2011. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 sirena válasza:
Háát én valszeg megpróbálnám megtudakolni tőle hogy mi lehet az oka vagy ha másképp nem menne akkor szolnék a szüleinknek!Ők biztos megoldanák a problémát!
2011. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 katianyu válasza:

Mindenképpen beszélni vele,de nem a hülye vagy megközelitésből.Én is meg szoktam vágni az ujjam,akkor az anyukám bekötötte,hozzám ért velem volt.Meg aztán annyira jól nézett ki a bekötözött ujjam.

Igen, beszélj vele.Kérdezd meg tőle:nem fáj?Ha igy nem megy keress egy pszichiátert és menj el vele.Ne hagyd egyedül.

Nem biztos,hpogy a fájdalom miatt csinálja.BÜNTETI magát?

Nem lesz egyszerü.Egyszer megkérdeztem egy depresszióra hajlamost-mit érzel mikor depis vagy?

Semmit-volt a válasz-mintha ez lenne a természetes élet.

2011. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 MTomy20 válasza:
Fizesd be egy k...vához:D:D:D:D Akkor rájön az élet apró örömeire és nem akar öngyilkos lenni:D:D:D
2011. ápr. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!