Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek miért ilyen...

Szerintetek miért ilyen szemét a nevelőanyám? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A nevelőanyám lassan már az őrületbe kerget, állandóan kibeszél a hátam mögött, múltkor például apukám házánál voltam, mert a nevelőanyámnak nincsen VIVA csatornája, és apukámnál néztem a TV-t. Ezalatt az apukám és a nevelőanyám a templomban voltak, amikor a templomból egyenesen mamámhoz mentek a nevelőanyám elkezdett ordibálni szegény mamámmal, hogy én miért vagyok mamámnál, meg hogy, anyukám nem is foglalkozik velem, amióta megszületett a kistestvérem. Nem értem miért mond olyat, hogy anyukám nem is foglalkozik velem, amikor nem is ismeri az anyukámat. És ezt mamám mondta el nekem, hogy mit mondott a nevelőanyám neki. Mamám meg azt mondta a nevelőanyámnak, hogy én nem is szeretek a nevelőanyámnál lenni, és ez valóban igaz. Csak apukám és a nevelőanyám előtt nem merem mondani, mert tuti, hogy elkezdene velem ordibálni. A nevelőanyám szokta mondani, hogy szeret, de ha szeretne akkor nem beszélne ki a hátam mögött. Bocsi, hogy sokat írtam, de muszáj volt valahol kiírni ezt magamból. Légyszíves segítsetek, ti mit gondoltok erről?
2011. jún. 9. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

A tipikus gonosz mostoha szitu...

Szerintem beszélj velük, tudom, nehéz megnyílni, de sokkal könnyebb lesz minden. Beszélj apukáddal, a mostoha anyukáddal és lehet, hogy nem is lesz itt probléma.

2011. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy valószínüleg még fiatal vagy és félsz attól, hogy majd ordibálnak.Én nem várnám meg amíg ordibál, mert nekimennék ha a szülő anyámra egy rossz szót is szólna.Van gyereke?lehet féltékeny anyukádra.Szólj neki nyugodtan, hogy ezt a hangnemet ne szokja meg az anyukáddal szemben mert nem fogod tűrni, akkor se ha kicsi vagy.Ha apukád egy józan természetű ember, ő maga rakja helyrre.Vagy beszélj erről rögtön apukáddal.
2011. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A nevelőanyámmal egyszerűen nem lehet beszélni, mert valamikor jó kedvében van, valamikor meg olyan undok,mint az állat!(De legtöbbször undok!) És mindenkivel ilyen!
2011. jún. 9. 19:52
 4/12 A kérdező kommentje:
A nevelőanyámnak már felnőtt gyerekei vannak, sőt már unokái is, de a nevelőanyám nem néz ki öregnek, fiatalabbnak látszik a koránál. Nem hiszem, hogy féltékeny lenne anyukámra, az apukám is azt szokta mondani, hogy anyukám nem is foglalkozik velem, csak az a különbség, hogy apukám nem is szokott rám ordibálni! Amúgy nem vagyok még olyan kicsi, mert 13 éves vagyok.
2011. jún. 9. 19:58
 5/12 Bogee123 válasza:
Hasonló szitu..csak épp mostohaapa...na az sokkal rosszabb..és állandóan apámat szidja..hát soksikert.mért nem költözöl anyudhoz?
2011. jún. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Anyukámnál élek, hála istennek!
2011. jún. 11. 14:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Először is féltékeny. Mindig is az lesz... Másodszor nem a nevelőanyukád (nem velük élsz ugye?) hanem a mostohád (igen ilyen prózaian) és apukád választottja.

Ne számíts a részéről semmire. Nem is kell vele foglalkoznod. Apuddal azért tudathatod, hogy nem esik jól sem az Ő sem a mostohád szájából ,hogy Anyukádra rosszakat mondasz. Te szereted Őt (mármint Anyudat) és nagyon rossz hallgatni a bántását. Ne keseregj ilyesmin. Attól se szegényebb, se gazdagabb, se szebb se csúnyád nem lesz Édesanyád ha egy rosszindulatú irigy nőszemély szidalmazza. Talán mond a mostohádnak, hogy nem túl keresztényi dolog másokat hátbatámadni és ne felejtse el legközelebb meggyónni a templomban, mert nem az Ő dolga az itálkezés.

2011. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A mostohaanyám minden vasárnap jár templomba, az apámmal az élen, de azt nem tudom, hogy gyónni szokott e!
2011. jún. 14. 14:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy lehet neked neveloanyad???? Mikor az edes anyukad nevel??? Gondolkozz egy kicsit. Az nem a neveloanyad, hanem az apad felesege.
2011. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem apukám felesége, hanem apukám élettársa!
2011. jún. 14. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!