Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha valaki elvan adósodva,...

Ha valaki elvan adósodva, nincs munkája, mért ilyen lehetőség felé nyúl?

Figyelt kérdés
Direkt álltalánosságba írok, de közvetlen közelembe is van ilyen. Szóval több éve nem dolgozik az illető, lehetett volna, csak úgy gondolta válogat, ráér még. Persze nem, hiszen tele van adóssággal, sőt még neki van nagy pofája ha merik neki mondani, mert a másik "nem érti meg őt" Most meg fejébe veszi, hogy elindul tanfolyamon, ami több száz ropi, és nem is biztos, hogy lesz benne munkája. bár hozzáteszem, neki nem állna rosszul az. Kérdésem: Ha amúgy is elvan havazva sok ember, akkor mért nem erőlteti meg magát annyira, hogy akármit is, de elvállalok. És nem diplomázottról van szó, mert azért ez is csodálatos, hogy sok azok közül bármit elvállal, néhány OKJ-s bizis meg válogat, és verdesi a nyálacskáját. Szóval minek fektetni, fektetni befele valamibe, mikor elsőként az adósságát kéne megadogatnia, nem pedig még plusz kölcsönből még elhúzni azt is. És ne mocskolódó vélemények jöjjenek, mert ez szemét dolog amit sokan elkövetnek, hogy más pénzén mondjuk ki mert akinek kis önérzetet van, az élősködésnek hívná.
2011. júl. 21. 09:07
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
tudom, hogy van felsőfokunak számító is belőle, ez a besorolási számától is függ a végzettségnek, de az nem diploma azért ezt vegyük már figyelembe, de én a rokonomra értettem, hogy verdesi a nyálát, nem minden okj-snek, nem értitek????
2011. júl. 21. 09:35
 12/42 A kérdező kommentje:
jó de most elkezdjük a diplomásokat fikázni és nem is ezt kérdeztem. Hanem, hogy miért nem képessek az adósággal teli emberkék bármit elfogadni szinte, ha már szórta a pénzt, és nem jól gazdálkodott, és tartozik is ami kéne vissza a másiknak. Itt ez a kérdés.
2011. júl. 21. 09:37
 13/42 anonim ***** válasza:
Mert senki se szeret 12 órázni egy gyárban, meg ilyenek.
2011. júl. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
én pl nyolc-kilenc órázok.
2011. júl. 21. 09:39
 15/42 anonim ***** válasza:
Gyárban? Nem mindegy hol dolgozol!
2011. júl. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
83%
Ők is megkérdezhetnék tőled, hogy miért szólsz bele az ő életükbe? Nézd, senki nem ugyanúgy él. Nincs helyes életvitel. Illetve mindenkinek a sajátja az.
2011. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Persze gyárban, álló meló, és még monoton is.
2011. júl. 21. 09:40
 18/42 anonim ***** válasza:
85%
Valaki meg nem bírja ezt a munkát, én dolgoztam 11 órában, napi 3-4 óra utazással, mivel csak 50 km-re a lakhelyemtől kaptam munkát. Általában a héven aludtam a legtöbbet, sokszor sírva keltem fel, nem kívánom vissza.
2011. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Tényleg? Sajátja? Hát akkor adja meg az adósságát és tőlem azt csinál az életével amit akar. Ez a baj, hogy ő is ezt mondja,hogy majd ő tudja.... ja, úgy én is tudnám ezt mondani, hogy anyámon élősködök meg másokon. :S
2011. júl. 21. 09:43
 20/42 anonim ***** válasza:
Kérdező! Milyen diplomád van? Mindenkinek megvan ahhoz a joga hogy olyan munkája legyen, mint ami a végzettsége, vagy amilyet akar! Én a jelenlegi helyzetemben nem vagyok rászorulva hogy elfogadjak mondjuk egy gyári munkát!(friss diplomás vagyok, a diplomámmal akarok elhelyezkedni!) Így megtehetem hogy válogatok! Ez téged miért zavar? Ennyire ne akarj már beleszólni más életébe!
2011. júl. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!