Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, aki az interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki az interneten találta meg élete szerelmét? (házasság, gyerekek, ilyesmi)

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, már összeköltöztünk :)
2011. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Gyerek még nincs, és házasság sincs és egyenlőre nem is tervezzük.


De amugy igen, ráadásul Youtubon találtam rá, igaz hosszú idő volt míg kiderült h egyáltalán lehet e ebből valami mert eszembe sem jutott h youtubos ismerettség idáig nőhet....23/l

2011. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Scream85 ***** válasza:
ÉN egy társkeresőn ismertem meg a párom. Igaz még házasság meg gyerek nincs, de hamarosan eljegyzés :D
2011. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyat, hogy valaki neten találta meg és össze is házasodtak.
2011. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

a bátyám interneten találta meg a mostani feleségét, már 8 éve együtt vannak, 4 éve házasok, és van egy nemsokára 4 éves kisfiuk.

15/L

2011. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hat mi is neten ismerkedtunk meg,de erdekes modon!Azon a hetvegen lagziba voltam hivatalos,de nem mentem el,mert valamiert nem akartam es mivel unatkoztam,felmentem a netre!!Azota nagyon boldog vagyok!Nyaron eljegyzes!:))
2011. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi is neten ismerkedtünk meg. Párom rám írt egy közösségi oldalon, csak úgy véletlenül talált rám. 3,5 éve együtt vagyunk:)
2011. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Annó chat-en körbenéztem a lakóhelyem szobájában, és privibe ráírtam egy pasira. :) Ennek már több mint 5 éve. :) Még nem vagyunk házasok, elég fiatalok vagyunk, de nagyon nagy terveink vannak egymással. :)
2011. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én az utolsóhoz hasonlóan, 15 évesen a lakóhelyemnek megfelelő chat szobában ismerkedtem meg Vele! 2,5 évig voltunk "legjobb barátok", mármint személyesen, nem csak online, 7 évig jártunk, 1 éve már házasok vagyunk, és 26 napon belül születik a kislányunk:D
2011. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

mi honfoglalón találkoztunk, azt írta ne lépjek ki

3 éve

ilyeneket nem tervezünk, nincs rászükségünk

2022

2011. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!