Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért esett ez ilyen rosszul?...

Miért esett ez ilyen rosszul? Nagyon túlreagáltam?

Figyelt kérdés
Ma, amikor beleraktam a kályhába a papírt (úgy szoktuk nyáron is, hogy a papír dolgokat oda rakjuk, aztán a tele van gyors meggyújtjuk, ennyitől át se melegszik:)) észrevettem, hogy ott van egy képeslap is. Na mondom meglesem, hogy mégis melyiket dobták ki. Kiderült, hogy azt, amelyiket tőlem kapták, Fonyódról küldtem. Kijelentették, hogy nem vehetek nekik semmit, ezért ennyit küldtem. Mikor megláttam, rögvest megkérdeztem, hogy miért dobták ki és csak szabadkoztak, hogy 'jajj én csak annyit mondtam, hogy tegyük el, de István kidobta' , apa meg meg se szólalt. Mondták, hogy tegyen be a szobájukba (na persze, hogy újra a kályhába kerüljön...) Behoztam a szobámba, és kiraktam. De annyira rosszul esett. Elég érzékeny természet vagyok, majdnem sírtam=( Nagyon túlreagáltam?
2010. máj. 28. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

vannak emberek, akik nem tudnak úgy kötődni ilyen dolgokhoz, tárgyakhoz. nem kell zokon venni, ők ilyenek.

mellesleg én is ilyen vagyok, mint te, de láttam már sok embert, akik olyanok, mint akikről írtál. így próbáltam 'megszokni', elfogadni..

2010. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jah és most nem kommunikálunk, mondjuk alaphelyzetben sem szoktunk sokat. De most csak hangosan megy a zene aztán annyi...
2010. máj. 28. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:

túlreagáltad

emelett eshet rosszul,de magadat bünteted,ha így akarod őket büntetni

biztos őket is bátnja enélkül is

akkor minek jobban beléjük marni



ha meg le sem sz*rják,akkor meg ítéletnapig duzzoghatsz

így vagy úgy,neked lesz rosszabb

2010. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem az, hanem inkább bejöttem, és zene fel, hogy ne ezen agyaljak. Apuékat meg nem érdekli ez. Nem idegesíti a zene, mert azért annyira nem vettem hangosra, nem szerettem volna, hogy rossz legyen nekik.

Csak Fonyód egy nagyon nagy emlék. És tudták nekem mit jelent=(

2010. máj. 28. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!