Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért ilyenek a szüleim?...

Miért ilyenek a szüleim? (minden válasz jól jön! )

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,nem valami társasági lány de szeretem ha jo emberek között vagyok.Nem szoktam ki járni,sem szórakozni vagy más helyekre,éppen ezért nincsenek barátaim sem.Ennek az oka a szüleim,mert sehova nem engednek el.Ha üzletbe megyek,engedélyt kell kérnem,ha barátnőmhöz,apu nem enged,anyu csak ha háziért megyek.Pasi?szó se lehet róla.Egész nap itthon ülnek(ha nem dolgoznak),soha nem mozdulnak ki(anyu 37,apu 45).Nem akarom úgy végezni mint ők,nem akarok bent ülni,de ha ezt így kimondom nekik,anyu leordít,apu meg nem hadja h beszéljek.(képes megütni is ).Ha sírok?Anyu erre:Jobb ha elviszlek dokihoz,mert bolond vagy .Mi bajuk lehet.
2011. szept. 4. 21:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem jó ez sehogy, csak talán ez megnyugtatóbb gondolat a kérdezőnek, mint az, hogy szociopaták a szülei.
2011. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Ha ez vigasztal:

Volt egy 20 éves lány a szomszédomban.Amit hallottam,a 18 éves tesójától hallottam.

A Csajt nem engedték ki,az ágyához láncolták!!!,és ordítottak vele.Ilyeneket mondtak neki:

-Kérj engedélyt az életre!

-Könyörögj az ételért!

-Az életed véges,te kutya!

Sehova nem mehetett,folyamatosan verte őt,két évig kellett dolgoznia otthon,hogy egyszer lemehessen az utcára kb. fél percre.Akkor volt életében először az utcán.Nem tud se beszélni,se semmit.Iskolába se jár.

2011. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
És a 18 éves lány kimehetett otthonról, hogy ő ezeket neked elmondta? Miért nem menti meg a nővérét és hív rendőrt, gyámhatóságot akárkit? Bűnrészes a javából!!!! Sittre is mehet ezért.
2011. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

15:00

Kamu

2011. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!