Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy tudom megkeresni az...

Hogy tudom megkeresni az "igazi" anyámat?

Figyelt kérdés
Örökbe vagyok fogadva és szeretném megkeresni az "anyámat". Csak a nevét és a születési dátumát tudom annak a nőnek. Hol tudnám megkeresni?
2011. nov. 24. 22:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Azért szeretném megkeresni mert szeretném tudni mi vitte rá arra h hogy hagyon a kórházban és eltünjön.. Ráadásul van egy nővérem is akit ugyanugy örökbe adott. Meg szeretném tudni hogy néz ki.Egész életemben nem tudtam és nem is tudom ki vagyok valójában. Félreértés ne essék én nagyon szeretem a szüleimet ( akik örökbe fogadtak ) és hálás vagyok azért amit tettek de úgy érzem muszály megkeresnem... Biztos hogy nem egy gazdag valaki..... az a baj te nem vagy örökbe fogadva és nem tudod milyen érzés h senkire nem hasonlítasz pl... van egy 5 hónapos lányom,amikor terhes voltam arra sem tudtam válaszolni h a családomban volt e szív-érrendszeri megbetegedés vagy vm genetikai betegség!!! tudod mennyire szarul éreztem magam??? :O -.-
2011. nov. 26. 12:27
 12/13 anonim ***** válasza:

Gyámhivatalban vagy a nevelő szüleid hátha tudnak róla valamit.

Ha sikerül találkozni vele megírod?

2011. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Persze,megírom! :)
2011. nov. 27. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!