Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A ti családotokban/ismerettség...

A ti családotokban/ismerettségi köreitekben vannak "csodagyerekek"?

Figyelt kérdés

Nekem például az unokatesóm 18 éves, 16évesen mindenből megvolt az előrehozott érettségije, plusz mostanra 4 nyelvvizsgája van, a BME-re jár, és még egy négyese sincs, első félévben. Már minden vizsgája megvolt.. Ja, és persze versenyszerűen sportol, országos versenyeken előkelő helyeken végez.

Viszont a keresztapám mesélte, hogy a nők teljesen hidegen hagyják, úgyhogy kicsit aggódnak..


2012. jan. 9. 11:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%
Leírásod alapján csodagyerek lehetnék.Kiskoromban "betegnek tartottak" utáltam beszélni,játszani mindent.Engem csak nagypapám mérnöki tevékenysége nyűgözött le.Építész volt,aztán állandóan vele ültem és néztem.Egyszer kétszer (3 évesen)foglalkozott velem matekkal.Jól ment.Szóval ő türelmes volt és minden nap matekoztunk vele.Végül egy év múlva írni és olvasni is tudtam.De beszélgetni utáltam. 5évesen és 8 hónaposan mentem suliba-nagyobb könyörgés után felvettek.Átugrottam a 2-3 osztályt.És végül a hetediket is.Gimiben untam magam 10ben nekem is megvolt az összes érettségim a 2 nyelven kívül,azokat 11ben csináltam meg.Ezért gimiben ráértem bőven sportolni,nem járok versenyekre,de élvezem.Beszélgetni még mindig utálok.Most én is a BME-n vagyok,építőmérnöki karon van 6.3-as átlagom.Unom magam,mert megy.Nekem még Decemberben megvolt az összes vizsga,DE MÉG MINDIG NEM SZERETEK BESZÉLGETNI.Érted?Ez borzalmas.Okos vagyok,legalábbis mérnöki téren.... de nem kommunikálok,mindent csendben csinálok,zenét sem szeretem,"magányos vagyok"-de csak a kívülállók számára,mert nekem nem hiányzik senki és semmi.... rengeteg hobbim van,de érzem hogy egyedül fogok meghalni.Itthon lakom anyuékkal,nagy zűrt aztán nem kavarok nekik,dolgozom van bőven pénzem segítem őket belőle... Lehet,neki sem hiányzik senki és másik meg,hogy a BME nem nehéz.
2012. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%

A ti családotokban/ismerettségi köreitekben vannak "csodagyerekek"?


Miért van lepontozva az, aki erre normálisan válaszol?

2012. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem engem a Magyarországos-dolog miatt pontoztak le.

De ha valakit ez üdít...

2012. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg valami irigy, frusztrált lény pontozza le ezeket a válaszokat. Bocs az offért, de nagyon jó volt olvasni a történeteket, főleg a rajzos-lányét, és a mérnökét.:)
2012. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
Mármint a festős lányét, na.
2012. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%
Mennyire frusztrált lehet az,aki mindenkit lepontoz. Még,hogy a "csodagyerekek" a magukba fordulók...
2012. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
18%
szerintem énis "csodagyerek" vagyok..már 5 évesen tudtam írni, a sulit unom, és soha nem tanulok..mindig megvan a 4-es 5-ös.... folyékonyan tudok németül, és magyarul, az angol is megy..most 1 évet németben töltök, hogy még jobban tökéletesítsem a németet, de nálam az a baj, hogy szarok mindenbe
2012. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
70%
Óvodáskoromban magamtól megtanultam olvasni és negatív szákkal számolni, meg hasonlókat, aztán zongoráztam és hegedültem, versenyeken is top helyeken végeztem matek és helyesírás terén, de tinédzserkoromban súlyos depressziós lettem és teljesen elkallódtam. :/
2012. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
85%

Én amúgy nem vagyok magamba forduló, olyanokkal nagyon jól el vagyok akikkel 1 hullámhosszon vagyok. De tök idegen összeszokott társaságokkal nem tudok mit kezdeni.

De sztem ez a legtöbb emberrel így van.

2012. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
85%
Hoppá helyesírás :D "negatív számokkal"
2012. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!