Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A ti családotokban/ismerettség...

A ti családotokban/ismerettségi köreitekben vannak "csodagyerekek"?

Figyelt kérdés

Nekem például az unokatesóm 18 éves, 16évesen mindenből megvolt az előrehozott érettségije, plusz mostanra 4 nyelvvizsgája van, a BME-re jár, és még egy négyese sincs, első félévben. Már minden vizsgája megvolt.. Ja, és persze versenyszerűen sportol, országos versenyeken előkelő helyeken végez.

Viszont a keresztapám mesélte, hogy a nők teljesen hidegen hagyják, úgyhogy kicsit aggódnak..


2012. jan. 9. 11:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
82%
Egyik rokonom is ilyen. Egész matekórán sakkozik vagy fb-zik a telefonján, és nincs négyese se. A többi tantárgy is iszonyat jól megy neki, de vannak számára olyan tantárgyak amik nem érdeklik. Pl vallás, történelem. Azokba bele se üti az orrát.Egyébként ő Aspergeres. 14 évesen már középfokú nyelvvizsgája volt angolból. 5 évesen már tudott szorozni, sose beszélt senkihez se kiskorába se. Perfektül kiszámol mindent ami csak kell, Einstein zsenitesztjét is kitöltettük vele(sikerült neki) eddig egy iq tesztre tudta az anyja rávenni, az 140 körüli lett. Olvasni pl imád. Még mesélték régebben, hogy az arany embert elolvasta egy délután alatt (500 oldalnál több nem tudom pontosan) Számokat megjegyez 1 olvasásra. A tajszámát személyi számát diákszámát fejből tudja, mert mindig elhagyja a kártyáit. Jelenleg van fiúja, őt bár nem érdeklik, de mindig akad neki. De nagyon elvan a kis világában sajna. Sportra viszont rá nem lehetne venni 6 ökörrel se. Majszolja a nutellát vagy csokit vagy bármit. Ő most 17 éves. Az orvosi egyetemre készül patológusnak úgy tudom. A zenéhez viszont nagyon nem ért, botfüle van teljesen.
2012. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó: szerintem ez közel sem zseni kategória.
2012. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
85%
Azért ilyet nem csinál átlagos értelmi szinttel rendelkező ember.
2012. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Egyáltalán nem vagyok csodagyerek, de ennyi erővel én is az lehetnék. A tankönyveimet haza se hordom, anélkül is ötös. És elindultam poénból egy töri versenyen öt ponttal megelőztem a másodikat, így első lettem. 14 éves koromban megvolt a nyelvvizsgám, németből is elég jó vagyok. Koreai és olasz, ami ragad rám. Öt nyelven tudok olvasni úgy, hogy abból hármat soha nem tanultam ( angolul, németül tudók és olaszul, spanyolul, koreaiul nem tanultam). Kosarasok, úszom és pilatesezem is.

Nem vagyok csodagyerek, csak szerencsés.

2017. dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Előző válaszoló vagyok az tudok, csak az autómatikus helyesírás ellenőrző azt hiszi okosabb.
2017. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!