Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen a viszonyod a testvéred...

Milyen a viszonyod a testvéreddel? Hány éves és milyen nemű és te hány éves vagy és milyen nemű?

Figyelt kérdés

2012. jan. 26. 18:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Nem mondanám jónak a kapcsolatunkat

Bár jelenleg nincs vita köztünk De ez eléggé ritka esetnek számít...

/Általában hazajön pénteken és vasárnap megy vissza... de az alatt az alig 32óra alatt képesek vagyunk össze veszni/



Én 18/l

Ő 21/l

2012. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem kívánhatnék jobb testvért. Ő 30L, én 19L vagyok, ő külföldön él, én itthon, de tudom, hogy bármikor, bármiben számíthatunk egymásra. Nekem ő az, akitől legelőször eszembe jut tanácsot kérni, akivel legelőször megosztom, bármi fontos történjék velem, stb, hamarabb, mint az édesanyámmal vagy a kedvesemmel.
2012. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 nikyyy_ válasza:
2 testvérem is van... mind a 2 fiú én meg lány..szóval sokat csesztetnek ők ketten vannak ellenem.de azért néha jól kijövünk.NÉHA. a legidősebb 17 éves a másik 15 én meg 12.Ja,és soha nem hagynak tanulni ezért rontottam is.
2012. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Jó a viszonyunk, bár most éppen összekaptunk valamin.

Ő 14 én 20.

2012. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Ja, lányok vagyunk mindketten.
2012. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Utáljuk egymást.
2012. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Ja és én 32 .mindketten lány.30.azért szar a viszonyunk mert egész kiskoromban is mindig uralkodni akart mindent kihisztizett azt hiszi éz felnőttkorban is müködik.kiskoromban mindig féltem ha hisztizett igy engedtem neki.most meg már megmondtam neki nem az oviban vagyunk.ja és allandóan féltékeny rám nekem férjem van és mindig volt pasim ó meg egy pasit se tudott komolyra összeszedni gondolom a hisztijei miatt. És most utálkozik hogy nekem család gyerek ő meg 30 évesen egyedül.elviselhetetlen. Mikor az esküvőm volt belefofázott mindenbe beszólogatott az ülésrendbe mindenbe és ekkor telt be a pohár.
2012. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Húgom 16, én 22, bátyám 24

Vannak testvérek közötti általános veszekedések,de nagyon szeretem mind a kettőt és számíthatok rájuk bármikor bármiben.

2012. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Egymás szomszédai vagyunk. Aránylag jó a viszonyunk, de néha ki tud akasztani a húgom a frusztrált múltrágódó panaszaival.

Ő 37N én 39F

2012. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Xabó válasza:
Imádom a testvéreimet,nagyon jóban vagyunk.Én vagyok a legidősebb 30L. van egy hugom 20 éves és két öcsém 11 és 12 évesek.Volt még egy öcsém, aki most lenne 28 éves, de sajna 4 éve meghalt.Nagy veszteség és a történtek óta még jobban szeretjük egymást.Én nem tudom megérteni a testvéri haragtartást, számomra ez elképzelhetetlen.
2012. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!