Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Normális az, hogy valaki...

Normális az, hogy valaki részegen bepisil?

Figyelt kérdés
Édesapámnak pár hónapja komoly gondjai vannak az ivással. Az utóbbi időben mikor lefekszik aludni részegen, reggelre bepisil. Ez normális, mármint hogy ennyire nem tudja kontrollálni magát vagy nem érzi az ingert?
2012. márc. 30. 22:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
vagy annyira részeg hogy nem érzi vagy a veséjével van gond
2012. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ennyire részeg...
2012. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez mar a az alkoholizmus csucsa, ha valaki bepisil meg besz.arik.

Nagyon nem normalis, szal en olyat nem lattam, h valaki egyszer berygott es akkor hopsz behugyozik.

Ez azoknal van, akik napi rendszeresseggel vannak offon.

2012. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Talán annyira részeg,hogy nem bír kimenni.

Maga a helyzet nem normális...

2012. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
nem normális. de pl Slash is mindig bepisilt részegen.
2012. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%

Jaj mennyit tudnék erről mesélni:ddddddd

Anyu kedvese mindennap amikor nem dolgozik, részeg...hál Istennek nem erőszakos ekkor, sőt, megsem szólal, csak...PISIL.

Először csak a konyhakőre pisilt, aztán ülve elaludt a konyhaszéken és ott pisilt be..aztán egyszer kikísértem wcre, ELALUDT, közben végig pisilt...mondom ilyen nincs..ott horkolt a wcn..

Na de aztán elkezdett beszélni is...egyszer bejött hajnali kettőkor a szobámba, hogy "HÉÉÉ!! HÉÉÉ, HÉ, HÉÉ TE!! idepisilhetek?:)" de így teljesen kedvesen. Mondom nem, feküdj le aludni. Lefektettem az ágyába, erre bepisilt...általában ezeket felveszem videóra aztán reggel együtt röhögünk rajta XD

2012. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném hogy normális,behugyozni esetleg ha tajt segg részegre iszom magam oszt nem birom előrántani és becsurran de még úgy nem birtam bebaszni hogy álmomba behugyozzak! hány évas a faterod? lehet korral jár nem is a pia!
2012. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult nálam,mert nagyon kiütöttem magam.Közben persze azt álmodtam,hogy kimegyek a wc-re.Ehhez mondjuk nagyon sok pia kellett.Ha rendszeres,az gáz.Viszont az a lényeg,hogy a pia annyira eltompít egy idő után,hogy azt se tudod mi van utána.
2012. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem normális. Az én apám is alkoholista volt, és akkor kezdődött nála a bepisilés mikor komoly szervi bajai lettek....Azóta meghalt, igaz agyvérzést kapott.
2012. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%

" hajnali kettőkor a szobámba, hogy "HÉÉÉ!! HÉÉÉ, HÉ, HÉÉ TE!! idepisilhetek?:)" de így teljesen kedvesen"


Gondolom, tanyán laktok, ahol ez mindennapi dolog. És mondd, akkor nálatok mindennek húgyszaga van, amerre a pasi csak megfordul?

2012. márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!