Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Normális az, hogy valaki...

Normális az, hogy valaki részegen bepisil?

Figyelt kérdés
Édesapámnak pár hónapja komoly gondjai vannak az ivással. Az utóbbi időben mikor lefekszik aludni részegen, reggelre bepisil. Ez normális, mármint hogy ennyire nem tudja kontrollálni magát vagy nem érzi az ingert?
2012. márc. 30. 22:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én kb 6-7 éves koromig állandóan bepisáltam esténként az ágyba. Aztán egyszercsak szerencsére megszűnt ez a dolog, orvosnak nagyon nem lett említve ahogy emlékszem. Most 20onéves vagyok, párszor előfordult már hogy nagyon részegen bepisáltam álmomban, illetve egyszer-kétszer házibulikon nem oda pisáltam ahova kellett volna, nem a wc-t találtam meg hanem valami másik szobát a sötétben és ott pisáltam, 2x volt ilyen asszem... -,-"
2020. jún. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett azóta az apukaddal? Hány éves volt akkor? Szeretnék kérdezni tőled, akár priviben.
2021. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!