Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lehetséges hogy még az előtt...

Lehetséges hogy még az előtt hogy betöltöm a 18-at elköltözzek anyumhoz? És ha lehet, hogyan?

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 16:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
miért nem? akkor ott valami nagy gond van anyukáddal
2012. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
indított és meg is hallgattak de azt mondták hogy nem helyeznek át anyuhoz
2012. máj. 4. 17:29
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi volt a bíróság indoklása, amiért nem helyeznek át? Olyan nincs, hogy "csak mert", kötelező megindokolniuk.
2012. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
hát anyu albérletben lakik és nem rég mondott fel és így nincs állása, de el tudna tartani mert örökölt nagyobb összeget és abból
2012. máj. 4. 18:00
 15/17 anonim ***** válasza:
pénz miatt a bíróság nem ítél egy 16 éves gyerek döntése ellen. Valami más lehet az oka.
2012. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
mást nem mondtak.... de így hogy leszek átköltözhetek hozzá?
2012. máj. 4. 19:11
 17/17 anonim válasza:
hát szerintem amíg anyudnak nem lesz rendeas állása nem fognak és szerintem a pénz miatt lehet az egy dolog hogy örökölt pénzt de az nem egy állandó havi összeg ami biztonságot nyújt az anyagiak terén én 16 voltam mikor a szüleim elváltak de nekem van olyan jó kapcsolatom a szüleimmel hogy én döntöttem el hogy hol szeretnék maradni így erről nem is volt bírósági végzés mert közös megegyezésből maradtam apunál nagyon sajnálom hogy nem szeretsz apudnál lenni anyudnak kell minál hamarabb munkát szerezni ami sajnos most nehéz de kitartás próbáld meg a legjobbat kihozni abból hogy ott laksz .. :/ :)
2012. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!