Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Apukám nem mossa meg a kezést...

Apukám nem mossa meg a kezést nagy WC után- mit tegyek, undorodom itthon mindentől?

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 11:26
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
66%
miért nem kérdezel rá?
2012. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
12%
Te se mosd meg mivel irsz már nem vagy baba kialakult az immunrendszered talán erősebb is lett ettől
2012. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, nálunk ugyanez a baj, csak anyámnál, hihetetlen igénytelen lett és nem lehet megmondani neki, mert akkor megsértődik és ordít!
2012. máj. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
10%
Én se mosok kezet minek
2012. máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Elsőnek írom, szerintem elég ciki erről beszélgetést kezdeményezni. Még ha fordított eset lenne, hogy a szülő beszélget el erről a gyerekével, felhívja rá a figyelmét. De így... a saját képemről égne a bőr.


Második, ezzel próbálom én is nyugtatni magam. Ám mondhatom ezt, hmostanra kényszeres kézmosó lett belőlem és ekcémám is lett.

2012. máj. 31. 11:33
 6/40 anonim ***** válasza:
63%
Bár tény,hogy igénytelenség,de bizonyos tesztek alapján a wc kilincs a legtisztább ha a szennyeződést nézzük.Egy mobiltelefonon sokkal több baktérium,szennyeződés van mint a wc kilincsén.Így aki wc-és után nem mossa meg a kezét,de hozzáér a kilincshez az kevésbé "koszosabb" mint aki a mobil telefonját szorongatja.
2012. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
98%
Én azután vagyok kiakadva,mikor wc után nyúl a kenyérért. Azt ti sem ennétek meg! Szóval lehetetlen dolog és a mivolta miatt nagyon kényes téma!
2012. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Utolsó látom megértesz. Nálunk is a kenyér vagy a mikró (esetleg hűtő) az, amihez elsőként nyúl...és láttuk be, hogy ezek a dolgok egy átlagos konyha központjai.
2012. máj. 31. 11:44
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
PErsze, én is nagyon ki vagyok akadva rajta! Néha azt a trükköt vetem be, hogy "van elég szappan a kézmosóban"? Vagy "szerinted nem kell még lecserélni a kéztörlő törölközőt"? De ezek idegileg nagyon megterhelőek...
2012. máj. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ciki, de attol me'g meg kell beszeld vele, ha egyaltalan valtozast akarsz. "Figyelj, fater, szaras utan moss kezet". Attol, hogy masoknak panaszkodsz, me'g nem fog kezet mosni.
2012. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!