Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek normális ez az ex...

Szerintetek normális ez az ex anyós-vej viszony?

Figyelt kérdés
A válás után is napi kapcsolatban maradtak, és az anyós azt mondja az ex vejnek, hogy ő nagyon szeretné, ha bemutatná neki az új barátnőjét és eljárnának hozzá mind a ketten. Eközben a saját lányának azt mondja, hogy neki akárkije van/lesz is, be ne mutassa neki, ő nem kíváncsi rá.
2012. jún. 15. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Kinek mi a normális, én inkább szokatlannak mondanám, de hát amint látlyuk van ilyen, gondolom csalódott a saját gyermekében, hogy egy számára szimpatikus és jó embert dobott, és persze elfelejtik, hogy nem nekik választanak párt a "gyerekek" hanem maguknak.
2012. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A férjem is tartja a kapcsolatot az exneje szüleivel. Jóban voltak, nem tőlük vált el.

Viszont ott is megromlott a lány és a szülők viszonya - hasonló okokból, amik váláshoz is vezettek.

2012. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem szokatlan. Bár nálunk meg az van hogy az én volt anyósom a második férjemet nagyon szereti. Múltkor amikor meglátogattuk, a férjemet kényeztette,hogy vett neki birka húst mert tudja nagyon szereti...D

De ennek 1 oka van. Nekem van egy fiam az előző házasságomból. Anyósom imádja a fiamat. Amikor újra férjhez mentem, és jó messzire költöztünk, azt hitte végleg elszakítom őket az unokától. De a férjem minden hétvégén kocsival levitte a fiamat hozzájuk. Nyáron is ha menni akart a fiam,mindig elvittük.. Így az évek alatt megnyugodtak,hogy mégis látták felnőni az unokájukat.

2012. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm van így, nagyon jóban vannak, ex-anyós-após folyton segít neki, együtt mennek az unokákkal, összejárnak, anyós meg is mondta, hogy ő be ismeri, hogy a dologban a fia egy utolsó tapló és nem kíváncsi az új életére.
2012. jún. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!