Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Katona férfiak és nők ti meg...

Katona férfiak és nők ti meg szoktátok csalni a párotokat, ha sokáig nem vagytok mellettük?

Figyelt kérdés
Milyen a katonai élet , nő és férfi között ?
2012. júl. 16. 10:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

van pár katona ismerősöm, kb annyival jellemezték ezen részét a katonaságnak,hogy bordélyház.

remélem le tudod szűrni a következtetést.

2012. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nővér ismerősöm van több is és lényegében a kórház is az :) szerintem ez nem munkakör függő....
2012. júl. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Férfi katonákat vagy ismerősök véleményét is várnék ha lehet.
2012. júl. 16. 10:43
 4/16 A kérdező kommentje:
csak azért mert azt mondja a katona férjem , hogy az egész katonaság a hűségen alapszik és sose volt meg csalás ott.
2012. júl. 16. 10:51
 5/16 anonim ***** válasza:
30%

elhiszed?:D ne röhögtess már.

én tényleg nem csak ideírtam neked valamit,hogy felidegesítselek,hanem van pár katona férfi ismerősöm és egy nővel is dumcsiztam már erről. ki vannak éhezve. ha van lehetőség gondolkodás nélkül megteszik a dolgot. ezért nem járnék soha katonával.

hogy dolgozik a férjed? meddig van távol? hétvégente jár haza? laktanyában van? ha misszión is volt már, akkor 10000%,hogy megcsalt.

ha létezik pár hűséges katona férfi..azok max. azért hűségesek,mert impotensek.

2012. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
én is katona akartam lenni, hidd el ismerem az ottani dolgokat, olyan vén rókák meséltek már nekem,..az egyik most ment nyugdíjba 40évig volt katona kb.
2012. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
a férjem szerint csak butítanak a gyakori kérdéseken és általánosítanak , de szerintem nem.
2012. júl. 16. 11:10
 8/16 A kérdező kommentje:
11:08 -as miért nem lettél katona és mit meséltek csak röviden?
2012. júl. 16. 11:11
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
én szeretője voltam egy nőnek, akinek a férje katona volt, és sosem volt otthon, és a hölgy már igencsak igényelte az intimitást, mint utólag kiderült a katonaférj sem bírta a 2magányt" válás nem lett belőle....
2012. júl. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
férjem gyerekkori barátja katona Afganisztánban. Erre ment rá a házasságuk, mert nem tudott hűséges maradni, nem is akart, mert megismert ott valakit.
2012. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!