Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyukám állandóan azt próbálja...

Anyukám állandóan azt próbálja belém beszélni, hogy megcsal a párom. Hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő és érzem, hogy már tényleg annyira kezdi a fülembe ültetni a bogarat, hogy én is egyre többször gondolkozok ezen. Azért gondolja ezt, mert havonta 1-2-szer a páromnak mennie kell 2-3 napra külföldre üzleti, banki ügyeket intézni és olyankor csak nagyon keveset, vagy egyáltalán nem beszélünk (engem ez nem zavar egyébként, nyilván nem kell velem telefonálgatnia, amikor intézendő ügyek vannak). De anyu nem tud napirendre térni efelett, mert "minden pasi azt mondja, hogy üzletel, ez a legegyszerűbb indok". Emellett néha szokott a párom féltékenykedni, és anyu szerint az is azért van, mert magából indul ki, hogy neki hány nője van rajtam kívül.

Hogyan állítsam le? Már mondtam neki, hogy ne jöjjön már állandóan ezekkel a gyanúsítgatásokkal, de csak nem hagyja abba.

20/L


2012. júl. 20. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik füleden ki,a másikon be.
2012. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
30%
Ülj le pároddal és beszélgess el vele KOMOLYAN erről a témáról. Az meg ha rosszul reagál rögtön jellemzi. Nomeg gondolkodj el rajta hogy neked (hosszútávon) mik a szándékaid.
2012. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Második: nem az volt a kérdésem, hogy a párom megcsal-e. Hanem, hogy hogyan állítsam le az anyámat az ilyen fantáziálásokról.
2012. júl. 20. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

ma 15:09


Te milyen kérdéshez írtad ezt a választ? Csak mert semmi köze ehhez a kérdéshez...Vagy mondatot nem tudsz értelmezni?


Kérdező!

Mondd meg édesanyádnak, hogy neked nem arra van szükséged, hogy szapuljon téged, hanem pont a támogatására. És nagyon rosszul esik neked, hogy nem bízik meg a te érzéseidben. Te tudod, érzed, hogy hűséges a párod, és ezt fogadja el, vagy ha nem megy neki, inkább tartsa magában. Mondd meg neki azt is, hogy ha esetleg mégis igaza van, és tényleg megcsalnak, az is a te problémád, nem az övé. Felnőtt ember vagy, tudod, hogy neked mi a jó. Én biztos ezeket mondanám édesanyámnak.

2012. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Félt... betegesen kicsit, ültesd le és mond meg neki, hogy szeret téged és ha esetleg meg is csalna egyszer úgy is kiderül... akkor koppansz egyet ilyen az élet... hát ha megérti
2012. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Hogyan állítsam le?"

Mondd neki, hogy ez csak Rád tartozik.

Esetleg megtoldhatod, hogy: igen, megcsal, de nekem így is kell.

2012. júl. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"anyu szerint az is azért van, mert magából indul ki"


Amikor megint felhozza a magából indul ki marhaságot, akkor kérdezd meg, hogy te is magadból indulsz ki ?

2012. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!