Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy kedveltessem meg anyával...

Hogy kedveltessem meg anyával a páromat?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve, nemrég pár napra eljött a párom, de persze anyának nem szimpatikus:(. Pedig mindenben segített, amiben csak tudott, nem volt vele semmi gond, és most mégis szidja:(. Apróságok miatt... Komolyan, semmiségek. Amikor vele ért egyet, az se tetszik neki, mert szerinte csak be akar vágódni. Nekem segített a főzésben, az se tetszett neki, most pedig kijelentette, hogy ide ne jöjjön, mert nem kíváncsi rá:(. Rosszul esik, mert húgom és öcsém párja nyugodtan jöhet, öcsém barátnője itt is lakott jó ideig, húgom párját meg állandóan hiányolja. Nekem akárkim van, nem jó:(. Ha főiskolás, az a baj, mert nem akar dolgozni. Ha dolgozik, az a baj, mert rám nincs ideje. Ha nem dolgozik, és nem tanul, akkor meg az a baja, mert csak kihasznál:(. Mit tehetnék? Kezdem azt hinni, hogy anyának nem is a párjaimmal van a baja, hanem engem akar elüldözni itthonról:(. Nagyon rosszul esik:(. Ki van/volt még ilyen helyzetben?


24/N


2012. júl. 22. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

ezt próbáltad már megbeszélni vele, hogy úgy érzed te akárkit hozhatsz haza, az valamiért nem jó?

kérd meg hogy legalább próbálja megkedvelni, hiszen semmi okot nem adott az ellenkezőjére, és te nagyon kedveled a srácot.

2012. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ugyanebben a helyzetben vagyok.

a párom dolgozik,nem tetszik neki mert keveset keres ( szerinte...) neki sem tetszett senkim aki idáig volt,ő sem tetszik. lehordja,tiltja tőlem. hiába beszélném meg vele elkezd üvölteni.... én is várom a válaszokat,hátha tudok valami jót szedni innen. próbáltam beszélni vele,nem hatott rá... pedig semmi rosszat nem tett:((

2012. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam ebben a helyzetben...

Mi összeköltöztünk a párommal.

2012. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont ma próbáltam vele megbeszélni, és kiabálás lett a vége:(. Hogy ez az ő háza, majd ő eldönti, ki jön, meg ki nem. És ő nem jöhet. Megkérdeztem, miért utálja ennyire, de konkrét választ nem adott, csak ismételgette, hogy túl hangosan beszél, neki nem szimpatikus, meg ne lássa itt még egyszer. Kérdőre vontam, hogy tesóim párjai akkor miért jöhetnek, de komoly indoka nem volt rá... Őket kedveli:(. Nekünk is eszünkbe jutott az összeköltözés, de a szerződésem csak decemberben jár le a munkahelyemen, addig sajnos maradnom kell, 40 km a távolság.
2012. júl. 22. 20:19
 5/5 Alaque ***** válasza:
Tiszta hulye. Decemberig huzd ki, aztan menekulj!
2012. okt. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!