Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy anyával jobb...

Mit tegyek, hogy anyával jobb legyen a viszonyom?

Figyelt kérdés
Anya és én, szinte mindig jól elvoltunk. Sokat beszélgettünk, pletykáltunk, de ez az utóbbi időben megváltozott. Sokat vitatkozunk, kiabálunk egymással, és nem tudom miért. Nem csinálok semmi olyasmit amivel megbántanám, vagy ilyesmi... de ő már mindenen kiakad, és üvöltözik. Nem tudom mi lett vele. Amikor próbálnék vele normálisan beszélgetni, akkor őt az hidegen hagyja, és ugyanúgy taplózik velem.. Mit csináljak? Mért lett ilyen?
2012. máj. 5. 08:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hoyg van valami baja (munkahely,magánélet valami), amit rajtad vezet le.. az én anyám is ugyanilyen.. csak ő ráadásul még piál is, bár nagyon ritkán látszik meg rajta szerencsére.. de ő is mindig engem okol, meg rajtam vezeti le, ha valami baja van..amint tudok, menekülök, hagyom itt a p.csába, nem lehet vele normálisan beszélni, régen még segíteni akartam rajta, de normálisan nem tudunk egy mondatot elmondani egymásnak, úgyhogy ennyi.. mondjuk nem mintha fiatalabb koromban sokat köszönhettem volna neki.. na mindegy
2012. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!