Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel menjek, apával, vagy...

Kivel menjek, apával, vagy anyával?

Figyelt kérdés
Felmerült a kérdés,hogy anyu elköltözik,apa még nem tud róla. A házasságuk már rég megromlott,állandóan verekedtek,nem egyszerű szinten, szinte utálják egymást. De nem tudok választani. Apával csak azért maradnék,mert sajnálom. Már akkor is majdnem sírok,ha csak rágondolok,mert akkor egyedül maradna. Viszont az tuti,hogy engem csicskáztatna,mindent én csinálnék,és apum elég kettős személyiség,egyszer tök rendes,utána meg egy idegbeteg állat lesz. Csak sajnálom :(. Anyummal viszont sokkal jobb lenne, de úgy látom nem igazán akarja,hogy vele menjek.
2012. jún. 5. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?fiu lány?iskola?
2012. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
15,lány. Iskola? Ezt nem értem :)
2012. jún. 5. 13:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukádhoz menjél nyilván ez esne jól neki. Apádnál szerintem ne maradj csak sajnálatból mert ha tényleg olyan amilyennek leírtad akkor egy perc nyugtod se lenne szerintem és akkor a tanulmányi átlagod is megromlana emiatt. Szerintem menj anyuddal aztán időnként látogasd meg apukádat lehető leggyakrabban szerintem így lenne tiszta ez a dolog.
2012. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak apu akkor tuti,hogy többet nem lenne rám kíváncsi. Ismerem.
2012. jún. 5. 13:21
 5/12 anonim ***** válasza:

hat hogy iskola szempontjabol mi lenne a jobb,nem költözik anyukád messze,stb.

de ezt a szüleid döntik el ugyis nem?hogy hol maradsz.

de jobb lenne ha anyukaddal maradnal.mivel egy anya azert mégis csak más,mint egy apa.

2012. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem,nekem kell eldöntenem. Kb mindkét lakás ugyanannyira van a sulitól.
2012. jún. 5. 13:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért érzed, hogy nem akarná, hogy vele menj? Van pasija, akinek te nem kellenél, csak ő? Vagy újra akarja élni a leánykorát gyerek nélkül?
2012. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is maradj anyukáddal, ott nagyobb biztonságban vagy.
2012. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem,nagypn rendes a palija,csak szeritnem anyum most kettesben akarna vele lenni....
2012. jún. 5. 13:40
 10/12 anonim ***** válasza:
És ha hetente,két hetente váltogatnád,vagy nagy hülyeséget írtam?Szóval mindkét helyen lenne szobácskád és közösen nevelnének a szüleid és így talán egyik sem sértődne meg és édesanyád is lehetne az új pasiával.
2012. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!