Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tehetek hogy ne legyen...

Mit tehetek hogy ne legyen ilyen szigorú anyám?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátommal 3 hónapja vagyunk együtt és még az első hónapba járkáltam arrafele amerre lakik a barátom. Voltam bent náluk is, hogy megismerjem az anyukáját és ez kiderült mert valaki beárult, hogy arra járkálok. Azóta már elköltöztek onnan, de csak nem a központban laknak hanem egy kis utcában. Na mindegy, a lényeg az, hogy azóta nem enged csak a központba, és az is baj ha az állomásra megyek, vagy más olyan helyekre amik nem tartoznak a központhoz, de nem eldugott helyek. Megértem, hogy félt, de én szeretnék járkálni összevissza, felfedezni helyeket itt a városba. Nem értem miért nem enged még egy utcányira se a központtól. Megbeszélni már próbáltam, de hiába :(. Nem ért meg engem.

Tudnék valamit csinálni, vagy továbbra is csak hazudozni? :(

Utálok hazudni, de nem tehetek mást. Pedig nem rossz emberek közé járok.

Ő is tudja, hogy ha tilt, annál jobban csinálom.

16/L...



2012. júl. 27. 14:25
 1/2 anonim válasza:
Na igen.. az anyukák.. próbáld meg neki elmagyarázni, hogy 16 évesen térre van szükséged és hogy tudsz magadra vigyázni.. Mondd meg neki, hogy hívod ha baj van és mindig lesz nálad telefon. Magyarázd el, hogy szeretnél a barátaiddal találkozni, új barátokat szerezni.
2012. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom attól fél hogy, felcsináltatod magad, véletlenül!

Egyébként meg annyi gyilkosság van, hogy nem csodálom, hogy félt...


Kérdezz rá anyukádnál, hogy mitől fél, és miért nem bízik benned! Kedvesen és udvariasan! Sok dolog van az életben amitől -nem véletlenül- de érdemes óvni egy lányt... és valljuk be, még kislány vagy!


A lényeg hogy dacból, és sértődöttségből ne kockáztasd az életed.... Fiatal vagy még!


Lessz még időd felfedezni a vidéket... de ha szexelni akarsz a pasiddal, vigyázz hogy ne ess teherbe, és ne is kapj el nemi betegséget! Használjatok gumit!

2012. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!