Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyám folyton beleszól a...

Anyám folyton beleszól a kapcsolataimba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 23 éves vagyok és még mindig pisisnek kezel anyám. Beleszól a kapcsolatomba, eddig egyik barátom sem tetszett neki. Szerinte mind lusta, hülye, bunkó és kihasznál engem. Undorító ahogy viselkedik. Beszélni nem lehet vele, sokszor próbáltam.

Elköltözni nem tudok mert még tanulok és egyedül nem tudnék a lábamra állni és a sulit is fizetni. A barátom a munka miatt nem tud velem összeköltözni.

Mit tegyek? Már annyira elegem van.

Annyi minden eszembe jutott...

pl. Én alapvetően egy értelmes lány vagyok, nem részegedek le, nem cigizek, nem járok bulizni a barátommal töltöm a szabadidőm. Nyáron dolgozok és itthon is kiveszem a részem a házimunkából. Már elgondolkodtam hogy teljesen megváltozok. Veszek egy zárat az ajtómra, bömböltetem a zenét, cigizek, eljárok buliba és részegen járok haza és leszarok mindent.

Öcsém konkrétan ezt teszi és ráadásul nem is dolgozik, nem is tanul és vele soha nem csinálja amit velem.

Mit tegyek??


2012. júl. 14. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A bagózással meg az ivással aztán nagyon ki fogsz tolni anyáddal...
2012. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Bármit, csak azt ne amit írtál, csak magadnak ártalán vele.

Talán legjobb lenne, ha a tanulás mellett munkát vállalnál és albérletletbe költöznél, több lánnyal közösen olcsóbban ki lehet jönni.

2012. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

mit csináljak?

én sem gondoltam komolyan hogy most akkor ez következik, de akkor mit csináljak?

nyírjam ki magam?

bár leszarná mert utál mint a szart...

többször a fejemhez vágta hogy tönkre tettem az életét hogy bár meg se szült volna hanem abortuszra megy és hasonlók...

szóval akkor mond az ötleteidet kérlek!

2012. júl. 14. 17:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne legyél részeges és ne is cigizz, mert attól nem tűnsz érettebnek és az egészségednek se tesz jót. És még lelkiismeretfurdalásod is lesz. Anyukád, biztos csak félt, biztos nem akar rosszat neked? Milyen a barátod? Mit dolgozik? Meddig vagy még iskolás? Ha végeztél a sulival és dolgozol utána már el tudtok költözni közös albérletbe.
2012. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

év közben albérletbe lakok, pont így, de most nyár van...itthon lakok.

gondoltam arra is hogy elmegyek albérletbe a lakhelyemen, de akkor meg az összes pénzem amit megkeresek a sulira az albérletre megy el...ezért nem túl jó ötlet!

2012. júl. 14. 17:06
 6/13 A kérdező kommentje:

még 4 év van vissza, mert 5 éves jogászra jelentkeztem, előtte pedig jogi asszisztenst végeztem. azzal nem tudok elhelyezkedni.

a barátom polcszervízes a tescoba.

anyám szerint nem való hozzám mert én jogász leszek ő meg csak egy szar...szerinte...

nem mintha egy jogász nem lehetne szar ember.

már elgondolkodtam azon is hogy ott hagyom az egyetemet és elmegyek külföldre, de szeretem csinálni a sulit, nem szeretném itt hagyni és tanácstalan vagyok.

2012. júl. 14. 17:09
 7/13 A kérdező kommentje:

Hogy félt? meg szeret?

azt kétlem...

sosem szeretett engem, mindig is éreztette velem.

ha összeveszünk, mert pl szerinte semmit nem csinálok, mikor gyakorlatilag én takarítok itthon és mellette én is dolgozok 8 órában egy gyárban mint ő, de szerinte nem csinálok semmit. Ha olyan kedve van, akkor egész nap b.szogat, meg olyanokat mond amiket én a kutyámnak soha nem mondanék. HOgy dögölnék már meg, meg hogy bánja hogy megszült és hogy egy retkes k.rva vagyok...és vajon miért? mert eddig 2 komoly barátom volt, az egyikkel 1,5 éve a jelenlegivel pedig 2,5 éve vagyok együtt...sosem feküdtem le mással...

anya az ilyen?

mivel érdemelem ezt ki?

2012. júl. 14. 17:13
 8/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Hát sajnállak, tényleg nem lehet könnyű egy ilyen anyával. Apukád nem véd meg vagy nem lakik veletek?

2012. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

apa néha megvéd.

de alig van otthon, mert a lakásunktól 60kmre dolgozik és sokszor éjjel ér haza.

apával is undorítóan viselkedik anyám, de ő belenyugvó típus, tudom hogy bántja de nem tesz semmit.

szerintem miattunk nem hagyja ott anyámat, mert tudja hogy akkor anyám nem tudna minket eltartani. anyám keres 70-80 ezret és 3-an vagyunk testvérek ...nem tudnánk megélni...

anyám egy undok dög, nem tudok mit mondani rá...nem anya az ilyen!

szóval mit tegyek??

2012. júl. 14. 17:20
 10/13 anonim ***** válasza:
A barátod fizuja és a tied nem elég egy albérletre?
2012. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!