Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyar felnőtt (szülő? ",...

Magyar felnőtt (szülő? ", kínai gyerek. Hogyan?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy családot (talán család voltak) magyar anyuka, két 16-17 év körüli magyar gyerek, és velük volt egy 6 év körüli kínai kisfiú, meg egy kínai kisbaba kb 1 éves volt.

És már máskor is láttam hogy magyar férfi tolt babakocsival egy kínai kislányt, vagy egy nagymama korú nő 2 kínai kisfiúval sétált. Ők vegyes házasságból vannak, vagy örökbe fogadottak, vagy csak babysitterek?


2012. júl. 19. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik se. Csak bébicsőszök.
2012. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kinaiak nagon szeretnek magyar családot felkérni bébiszitternek. s jól meg is fizetik őket:) Mesélte egy anyuksa,de pl ht-hoz nem értenek mindent rábíz a bébiszitterre.
2012. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik variációt el tudom képzelni, az örökbe-fogadáson kívül.
2012. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aha akkor jól gondoltam hogy babysitter. Mert nagyon gyanús volt hogy nem félvérek voltak, hanem olyan igazi kínai gyerekek. :) De amúgy aranyosak voltak nagyon, meg gondolom így a nyelvet is jobban tanulják.
2012. júl. 19. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy mindegyik csak vigyáz rá. Valóban lehet örökbefogadott vagy félvér gyerek.


Ismerek egy párt, nekik 2 örökbefogadott kínai gyerekük van.

2012. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Számomra nem derült ki, hogy babysitter volt.
2012. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet bébiszitter is, meg örökbefogadó szülő is.

Miért ne lehetne? Manapság amúgy is szokás, hogy néger kisgyereket, vagy kínait fogadnak örökbe.

Mindenesetre nincs ezzel semmiképpen semmi gond szerintem. :)

2012. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!