Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Tartanátok így az édesanyátokk...

Tartanátok így az édesanyátokkal a kapcsolatot? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Szóval anyámmal régen jó kapcsolatom volt,egészen 2évvel ezelöttig.3-an vagyunk testtvérek(növérem,bátyám van).Nővérem mindig is a kedvenc volt(első szülött),nekik mindent szabadott,mindent rám fogtak,én voltam ugymond a fekete bárány..párommal 1,5éve lakom együtt,(anyosoméknál,tetötér a miénk).anyòsommal kijövünk.1évig mi jártunk ki párommal anyámèkhoz,de belefáradtunk,hogy csak mi megyünk,anyámèk soha nem jöttek el megnézni hol lakom.ami számomra eléggé ciki anyósomék elött.anyám erre anyit mond mit pofátlankodjon ide? ÉS ha esküvőt tervezünk jövőre?meg anyósomnak is kijelentette ö nem fog keresgélni se telozni ha kiiváncsiak vagyunk párommal rájuk megyünk.szerintetek mit csináljak?menyek ki legyek én a papucs ugymond aki megy? Ja és hozzáteszem ahányszor kimentünk nem is beszéltek velünk.vagy hagyam hát hamegteszik a lépést?

2012. szept. 22. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen te menny ki hozzájuk. Abban van egy kis igazság, hogy ha az anyósékkal laksz akkor anyukád, hogy mennyen ha nem az anyós hívja. Mégis csak az ő lakása akár a tiétek a tetőtér akár nem.
2012. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is látok abban realitást, amit az első ír. Hiába éltek ott, azért még is csak párod szüleié az a ház, nem akarnak odapofátlankodni csak úgy.

Amiket leírtál fura viselkedés egy szülő részéről, de ezért nem szakítanám meg a kapcsolatot az édesanyámmal! Az is lehet, hogy szimplán van vebenne némi dac, amiért anyósékhoz költöztetek és nem mondjuk hozzájuk, vagy bármi, nem ismerjük teljesen sztorit.

2012. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez az,hogy az anyósomék is megakarják már ismerni őket,de nem jönnek :-(.apám utál engem.nővérem névnapjára se hívtak meg engem és a párom.
2012. szept. 22. 21:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Mikor terhes letttem és elvetéltem korházból anyámékhoz mentem pár napra,ķözben kirugtak a munkahelyemröl(egy cégnél vagyunk)2napja,hogy műtöttek és anyám azon balhézott,hogy menyek be a főnökséghez a papirokér ne járassam le őt,ne sajnáltassam magamat stb.véletlenül kicsuszott a számon,hogy milyen bunko vagy,erre kaptam a pofont tőle és még ezek után is mentünk hozzájuk.
2012. szept. 22. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!