Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért fekszik le az anyám a...

Miért fekszik le az anyám a férfiakkal, ha nem is akar tőlük semmit?

Figyelt kérdés
A szüleim régen elváltak, anyámnak azóta sincs komoly kapcsolata. Szép, csinos nő, a férfiak keresik a társaságát, de ő eddig mindenkire talált valami kifogást, amiért nem akar tőle komolyabban semmit (az egyik túl fiatal, a másik túl messze van, a harmadiknak van barátnője, a negyediknek idegesítő szokásai vannak stb.) Ezzel nem is lenne gond, de ennek ellenére fenntartja velük a kapcsolatot, időnként eljár velük ide-oda találkozgatni vagy felhozza a lakásunkba. A múltkor is ez történt, az egyik kollégájával, akiről nekem még azelőtt sosem beszélt, pedig általában azért ismerem az udvarlóit legalább hallomásból. Emeletes házban vékonyak a falak, nem lehetett nem hallani, hogy mit csinálnak... és más mással is hallottam ezt. Gondolom, akiket nem hoz fel, hanem máshol találkozik velük, azokkal is ez a program. Közben pedig állandóan panaszkodik, hogy miért nincs egy normális, komoly férfi az életében és felsorolja, hogy miért nem ideálisak a többiek. De akkor miért találkozgat és pláne miért szexel velük? Amíg fiatalabb voltam, állandóan oda volt, hogy 18 éves korom előtt el ne veszítsem a szüzességem, meg csak az igazival feküdjek le és egyebek. Ráadásul az udvarlói között van tényleg komoly szándékú is, aki szerelmes belé és tényleg szeretne együtt élni vele.
2013. febr. 19. 18:48
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
54%
Az enyém dettó ezt csinálja 44 évesen; mint egy tini céda...
2013. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert szüksége van a szexre. Ennyi. Egyébként mi közöd van hozzá?
2013. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
36%

Mi közöd hozzá? Irigykedsz hogy te nem kellesz senkinek?


Szorrí. Kérdezd meg a pasikat,hogy minek fekszenek le vele? Sok hímringyó..:(

2013. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
87%

Ez csak rizsa.

Szimplan dughatnéka van, de úgy se fogja megmondani, ezért minden pasira kitalál valamit, h még véletlenül se kelljen szexnél többet vállalnia.

2013. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Irigykedni? Jó vicc, komoly kapcsolatom van és azelőtt sem feküdtem össze mindenkivel, pedig nekem is szükségem volt/van a szexre. Meg lehet azt oldani egyedül is.
2013. febr. 19. 19:06
 6/40 QueenRavenna ***** válasza:
62%
Nem akarja, hogy bepókhálósodjon a barlangja.
2013. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
84%
Én is egyedülálló anya vagyok. Leírom miért nincs "komoly" kapcsolatom: Nem akarom hogy bárkihez alkalmazkodni kelljen. Nem csak nekem, a gyerekeimnek is. Látok elég sok rossz példát, én nem akarom így nevelni őket. Az apukájukkal sem értettünk mindenben egyet, de az teljesen más helyzet volt. Sosem hagynám, hogy valaki beleszóljon abba, hogyan nevelem a gyerekeimet. Nem kell hogy rossz szándékból tegye, vagy nem is kell ténylegesen beleszólnia, elég ha látnám azt, hogy nem ért egyet, vagy bántja, hogy engem úgymond mennyire nem érdekel a véleménye. Másrészt már én sem akarok senkihez alkalmazkodni. Lehet azért mert így nekem egyszerűbb. Ennek ellenére nekem is vannak igényeim. Nem csak a szexre gondolok, de jó nőnek lenni akár csak beszélgetni, együtt vacsorázni, színházba menni. Kicsit valaki párja lenni. Bár már egy ideje van valakim, de ő sem része az életünknek, nem tervezek vele semmit. Igaz én nem is akkor vagyok vele, mikor a gyerekeim a másik szobában alszanak, de úgy veszem ki te már felnőtt vagy,(nekem kiskamaszaim vannak) akkor miért ne.
2013. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
67%
Ezen a meg lehet oldani egyedül is -en jót röhögtem. Azért köszönő viszonyban sincs egymással a két dolog.
2013. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
63%

miért? azért mert ez is egy szükséglet


jobb lenne, ha anyukád otthon ülne minden nap és sírdogálna?

megáll a saját lábán, nem szorul rá arra, hogy egy eltartsák, akkor miért ne élvezhetné az életet?

2013. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
15%
-egy
2013. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!