Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek ciki, ha ide...

Szerintetek ciki, ha ide apámmal megyek? (19 éves vagyok)

Figyelt kérdés
Külföld,továbbtanulással kapcsolatos tájékoztató lenne.Ahogy láttam,valószínűleg csak korombeliek lesznek (bár ez nem biztos).
2013. márc. 17. 15:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt ciki a szüleimmel megjelennem. (Kivéve, amikor apám nem tudott viselkedni, de nálad ez a helyzet nem áll fent, ugye?)


Inkább örülj, hogy érdekli a továbbtanulásod, mást meg le sem sz.rnak a szülei...

2013. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem ciki én 25 vagyok lehet el is vinném muteromat h hallja ö is h nem átverés és h tudja jo helyen leszek, megbizhato cég által...
2013. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
én jóban vagyok a szüleimmel, sosem éreztem cikinek őket. De ha annak érezném megkérném h igyon meg egy kávét addig a sarki kávézóban, mert szeretném felnőttnek érezni magam h egyedül vagyok ott. Ezt is megértenék. De ha örülsz neki h ott ül veled akkor meg ki előtt ciki? Nem is ismersz senkit, legalább van kihez szólni
2013. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki :)

Én soha nem éreztem cikinek, ha a szüleimmel mentem valahova. Te se érezd annak :)

2013. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

külföldön akarsz tovább tanulni, de pestre nem mersz elmenni egyedül?

ezen gondolkozz el még egyszer légyszíves.

2013. márc. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ki beszélt itt Pestről,kedves utolsó? Az most hogy jön ide? A város,ahova megyünk,az van külföldön,nem Pestre megyünk...

Vagy ha nem erre gondoltál,akkor nem értelek.

2013. márc. 18. 21:53
 17/18 A kérdező kommentje:
A tájékoztató is abban az országban lesz,ahol az egyetem van.
2013. márc. 18. 21:54
 18/18 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem ciki


de egy tájékoztatóért ki kell külföldre utazni ??

2013. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!