Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan vegyem rá az apát hogy...

Hogyan vegyem rá az apát hogy engedélyezze külföldön élést gyermeke számára?

Figyelt kérdés

Már nem élünk együtt.

A gyermeke felől alig érdeklődik, azóta mióta konkrétan rákérdeztem hogy engedélyezi e vagy sem hogy legalább had járhasson óvodába a gyermek külföldön azóta az interneten 1 mondatot nem írt.

Persze előtte megírta hogy nem hajlandó együtt működni.

Most ilyenkor mit tegyek?

Nekem egyenlőre itt az otthonom, itt vagyok terhesen és azt szeretném ha gyermekem is továbbra is velem maradna úgy mint 4 éven keresztül eddig is.



2013. ápr. 8. 09:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
És ez a gyermekelhelyezési per mivel jár? Mármint a költségeket az állja aki kezdeményezi a pert vagy ez ingyenes? És kik jelenhetnek meg a tárgyaláson, testvér, mama?
2013. ápr. 11. 09:29
 12/15 A kérdező kommentje:
Persze a szülőkön kívül. És 4 éves gyermekemet választás elé állítják majd?
2013. ápr. 11. 09:30
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezt mondjuk a kulfoldre utazás elott kellett volna elintézni.... A szülőknek kell megjelenni. Egy 4 evest nem idéznek be bíróságra. Pszichológiai szakvéleményt kérnek majd róla. Kellene kornyezettanulmany is mindkettotoknek..... Igy EKG kevés esélyed van, hogy őszinte legyek. Miért nem léptél korábban????
2013. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Mert abban a tudatban voltam hogy van más módja is , csak közben rájöttem hogy vannak korlátok és idő amit külföldön lehet tölteni.

Sokan sok félét mondtak.

Én arra lennék kíváncsi hogy a volt párom a gyermekem apja létezni nem tud az anyukája nélkül, mennyire biztos hogy őt majd nem fogják be szólítani a bíróságon, mármint a mamát?

És mennyire számít az hogy a gyermek apja nyakig ül a hitelekben. Csak annyi szerencséje hogy anyukájával él.

Hetente 1 szer jár haza aludni mert messze dolgozik és munkás szállókban laknak hétköznap munka idő alatt.

Fogják ezt nézni?

Elakarják majd szakítani tőlem a gyermekem ha minden nap én voltam vele születése óta?

Nekem nincs jelenleg munkahelyem és terhes vagyok viszont a férjem dolgozik és az ő anyukája is és egy háztartásban közösen élünk, csak épp másik országban.

2013. ápr. 11. 16:07
 15/15 anonim ***** válasza:

Tehat tulajdonkeppen a ferjed/volt parod akarata ellenere kulfoldre vitted a gyereketeket. orulj, hogy nem jelentett fel gyermekrablasert... Ha nem volt meg gyermekelhelyezes, akkor mindket szulonek azonos jogai vannak. Ezt kicsit elszurtad....

Nincs munkahelyed, onkenyesen vitted el a gyereket... Hat elegge lecsokkentek az eselyeid. A legjobb lenne, ha hazajonnel a jelenlegi paroddal es eloszor megprobalnad osszehozni, hogy eselyed legyen a gyermekelhelyezesnel.

Meghallgathatnak barkit a peres felek keresere, igy a volt parod edesanyjat is.

2013. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!