Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Te vinnél bármit anyóséknak...

Te vinnél bármit anyóséknak ha csak kritizálják?

Figyelt kérdés

Járunk hozzájuk 1-2 hetente.

Szeretek sütni-főzni,így ha sütök,viszek belőle.

Valami mindenben van,amit kritizálni lehet,túl édes,túl krémes,túl puha,ha bonyolultabb,akkor de jó nekem hogy ennyi időm van,szóval mindig valamiért beszólnak.

Így inkább nem viszek,pukkadjanak meg.

Most viszont már azt hallgatom,hogy nem sütöttem semmit,hogy nem viszek? (mert azért bár megkritizálják,elfogy minden az utolsó falatig)


Mielőtt valaki azt mondja ,tényleg rosszakat csinálok: vittem be többször munkahelyre,kolléganőm megmondja ha valami rossz,de mind finomnak bizonyult.


2013. ápr. 22. 12:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%
Miért kell játszmázni? Anyuka, mivel eddig nem ízlett a süti, ezért nem hoztam.
2013. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van kedved sütni, főzni vigyél nekik is belőle ahogyan eddíg.Ha kritizálják akkor mondd meg nekik hogy nem muszáj megenni ha nem ízlik, és süthet főzhet ő is ha neki az megfelelőbb nem ragaszkodsz ahoz hogy te vigyél.
2013. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mondtam,hogy sosem tetszik amit sütök,így nem hozok.

Erre reagálta,hogy de jó az,vigyem csak.

De ugyanugy kritizálva van.(és elfogyasztva)

2013. ápr. 22. 12:21
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez ment:) Egyszer úgy felhúztam magam, hogy még akkor sem adtam neki sütit (akkor nem ebédre jöttek) mikor nálunk voltak. Lehet bunkó voltam. Mondtam, hogy nem sikerült jól, X bácsi (após) azért kóstolja meg nyugodtan, ő nem olyan finnyás. Vett is, meg is dicsérte. Anyósom azóta sem szólt egy rossz szót sem a főztömre ha nálunk vagyunk vasárnapi ebéden.
2013. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok. Azért kellett hozzá a hangnem is, hogy vegye a célzást :)
2013. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak irigy az öreglány, azért köt bele mindenbe. Ne foglalkozz vele, süssél-főzzél magatoknak, nem kell vinni neki, "oszt jó napot" . De ha már nagyon idegesít, vedd át az ő stílusát: kritizálj te is...

Egyébként én simán elengedném a fülem mellett, nem ér annyit az egész, hogy felidegeljem magam miatta..

2013. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Időnként felidegesít,bár legtöbbször csak finoman visszaszólok,hogy annyira azért csak nem rossz ha már hármat is megevett belőle.
2013. ápr. 22. 12:27
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor legközelebb viszel és mondja hogy mi nem jó benne, akkor mond hogy rendben, többet nem terheled őket.

Amit vittél, azt is csomagold össze, nem kell udvariasságból sem megenni (tudom, hogy nem emiatt eszik meg).

2013. ápr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egy csokor krizantémot :D


Na jó ez csak vicc.

azt mondanám, hogy nem hozunk semmit mert Önnek sosem ízlett semmi.

vagy: miért hozzak? anyuka nem tud sütni valami finomat (végre, hogy legyen mit fikázni neked is)?

2013. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

OFF!


Ja jut eszembe páromnak volt ilyen hülyesége...


Hogy a mami nem így szokta csinálni és a mamié jó...

Pörkölt volt nokedli uborka sali.

Az uborka salit mindig meghámozza a nagymami, sosincs rajta a héja. Mondom jó legközelebb úgy csinálom, csak mondta, hogy de már te is ettél nála, tudod, hogy milyen stb (jó szar. persze, hogy ettem csórikám idős és már minden ízetlen)

Csak nem fogta be a száját elvettem előle beleb.sztam a kukába és néztem rá vissza, hogy nagymami a pörköltet is másképp csinálja? azt mondja nem az finom. Az edényt a fejébe húzgáltam volna de ezt látta is rajtam... :D

2013. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!