Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Te vinnél bármit anyóséknak...

Te vinnél bármit anyóséknak ha csak kritizálják?

Figyelt kérdés

Járunk hozzájuk 1-2 hetente.

Szeretek sütni-főzni,így ha sütök,viszek belőle.

Valami mindenben van,amit kritizálni lehet,túl édes,túl krémes,túl puha,ha bonyolultabb,akkor de jó nekem hogy ennyi időm van,szóval mindig valamiért beszólnak.

Így inkább nem viszek,pukkadjanak meg.

Most viszont már azt hallgatom,hogy nem sütöttem semmit,hogy nem viszek? (mert azért bár megkritizálják,elfogy minden az utolsó falatig)


Mielőtt valaki azt mondja ,tényleg rosszakat csinálok: vittem be többször munkahelyre,kolléganőm megmondja ha valami rossz,de mind finomnak bizonyult.


2013. ápr. 22. 12:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Párom elvicceli a dolgot,anyja mázsához közel van,kövér.Mindig megsértődik ha párom beszól neki,hogy ha nem finom,ne egye meg,így is gurul :)
2013. ápr. 22. 14:29
 12/16 anonim ***** válasza:

Jajj :)

Párod a legnagyobb arc :)

Vigyed a sütit :)

Ő beszól párod lerendezi jók vagytok :)

Inkább dícsérné meg akkor párod se tudna rosszmájú lenni vele :)

2013. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg lehet hogy csak magát szugerálja, mert olyan finom, nem tud neki ellenállni,...sajna. De hátha ellen tudna állni mégis, ha bemagyarázza magának, hogy nem is olyan jó. A férjed tud valamit, nevess Te is!
2013. ápr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem apám ilyen. De én már lesz@rom. Rájöttem, hogy minél jobban blamálja, annál jobb. Van képe fél óráig azt magyarázni, hogy milyen az ideális piskóta, hogy miből készül (és pl. kihagyja a TOJÁST), aztán közli, hogy mi az, amiért az enyém nem olyan, mint a tökéletes piskóta (amit nagyanyám sütött apám gyerekkorában), közben észrevétlenül EGYMAGA eltűntet egy EGÉSZ PISKÓTATEKERCSET. Mondván, hogy "úgyis ott sül a másik, nem?"


Agyrém, de azon kívül, hogy röhögök rajta, már nem tudok vele mit kezdeni. Már mindent megpróbáltam. Tényleg mindent. Magyarázkodtam, ironizáltam, szabadkoztam, mondtam, hogy süssön magának és elvettem tőle a sütit, stb. Nem veszi magát észre, egyszerűen csak dől belőle a negatív energia.


De a férjem jót tesz az önbizalmamnak, ő mindig tényleg megmondja, azt is, ha finom, azt is, ha nem lett olyan jó. És azt is kifejti, miért nem jó (cukrász, szóval használható infót ad), de hozzáteszi, hogy legközelebb már biztos nagyon finom lesz. 26N

2013. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Legközelebb ha mentek, megint ne vigyél.

Ha szól, hogy miért nincs. Mond, hogy a múltkor sem tetszet. Mondja, hogy hozzad jó az. Akkor legközelebb viszel. Ha megint kritizál nem viszel 2-3 alkalomal :-)

2013. ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vigyed a sütit az anyósodnak.Aztán majd ha nem eszi ti eszeitek meg helyette.És előttte egyétek,hogy lássa milyen finom,biztos enni fog belőlle később,csak idegesíteni akar.
2014. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!