Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A bátyám öccse tabu? Nincs...

A bátyám öccse tabu? Nincs köztünk vérrokonság. Olyan nehéz őt elfelejtenem.

Figyelt kérdés

Édesanyám előző házasságából van bátyám, és az ő apjának új házasságából egy fia, tehát bátyusom öccse. Nincs köztünk vérkapcsolat. Tudtam a fiú létezéséről, de huszonévesen nemrég úgy jött ki hogy találkoztunk, és szimpatizáltunk. Elhívott kétszer már kávézni, mindig jókat beszélgetünk, és visszafogottan flörtöltünk, nagyon tetszik a fiú nekem.

A bökkenő az, hogy ő 20 én 23, és anyámnak rémes volt azaz előző házassága, hallani sem akar a volt férjéről. Nagyon fáj a szívem ezért a srácért, és mindig úgy érzem, bárcsak úgy találkoztunk volna hogy tényleg semmi közünk egymáshoz.

Felejtsem el őt végleg? Ez nem egészséges dolog? Kérlek írjatok véleményt.


2009. nov. 7. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Mar miert kene elfelejteni?Erezzetek jol magatokat.Akinek nem tetszik majd megszokja.
2009. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem probald meg elfelejteni, ha anyukadnak ezzel fajdalmat okozol. Nincs szukseged orokos vitakra, veszekedesekre es esetleg hazudozasokra, ugye? Annyi helyes fiu van meg a vilagon! Felejtsd el, konnyits az eleteden es anyukaden is!
2009. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ó Istenem..bennem van ez a kettősség.
2009. nov. 7. 23:49
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Elsővel értek egyet, nem látok akadályt, az életkor is megfelelő szerintem. Ha úgy látod, hogy anyukád nem fogadja szívesen a fiút, eleinte talizzatok házon kívül, később majd kialakul, hogy együtt maradtok-e, és ha igen, akkor anyukádat majd szeretettel meggyőzitek.
2009. nov. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

(mire felfogtam, h h is van ez a "rokoni" kapcsolat :D)

anyukádnak mindenképp érdekes lesz, h olyannal jársz, aki a volt férjének a gyereke

kicsit bizarr, de ha annyira fontos neked, hát próbáld meg!

2009. nov. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
szeressétek egymást. ha eleinte anyud nem bírja a srácot ne aggódj. majd megszereti. nomega te életed és a te érzelmeid. ha szerelemről van szó nincsenek szabályok!
2009. nov. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Miért ne járhatnátok?Egy szülőnek az a "dolga",hogy áldozatokat hozzon a gyermekéért és,hogy az ő boldogsága legyen a legfontosabb!Ne hagyd elmenni melletted ezt a lehetőséget.A sors kifürkézhetetlen.Lehet,hogy ő számodra az igazi és fordítva is.És elmennél mellette csak azért mert anyukádnak nem jött össze az apjával?Ugyan már!!!!!!LÉGY BOLDOG!

Anyukáddal beszéltél már erről a dologról?

2009. nov. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne lenne egészséges?! Semmi akadálya, hogy járjatok! Szerintem ha tényleg komolyan gondolod a dolgot a fiúval, akkor beszéld meg anyuddal, hogy mi a helyzet!
2009. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én először beszélnék anyuval, hogy őt mennyire zavarná. Elvégre nem kell a volt férjével találkoznia, csak néha meglátogat téged a fia. Ha anyud belemegy, akkor miért ne? Ha tudod mennyire rossz volt a házassága, akkor én nem szervezkednék ezzel a háta mögött :S

Két éve ugyan ezt éreztem mostoha unokatesóm fia iránt. Találkoztunk párszor, anyuék cikiztek is vele, aztán egyszer kijelentettem, hogy hagyják már abba, ő rokon, ráadásul messze lakik, és barátnője van (holott nagyon is oda voltam érte meg vissza). Anyuék azt mondták, hogy tulajdonképpen csak mondvacsinált rokon, vérkapcsolat semmi nincs köztünk... Tudtam hogy így van, de fura volt tőlük hallani. Lényeg a lényeg, azóta is sokat találkozunk, járunk egymáshoz nyaralni, de már nem gondolok rá úgy, mint férfira :)

2009. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Anyukádnak van egy gyereke atól az embertől. valamit csak látott abban az emberben ha van egy bátyád tőle. Kérdezd meg tőle ő tudott e parancsolni az érzéseinek fiatalon.a kor pedig nem számit!ha szeretitek egymást nem álhet közétek semmi.
2009. nov. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!