Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van egy nagyon jó barátom. De...

Van egy nagyon jó barátom. De a szüleim nem engedik, hogy barátkozzak vele! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már kiskoromban is ismertem, de most csak chatelünk. Nagyon szeretem, (csak mint barátot) de a szüleim utálják. Miért? Mert a szüleit ismerték és nagyon nem szeretik egymást! Én mindig próbálom elmondani, hogy ő más mint a szülei, de végig se hallgatnak! Meg sepróbálnak érteni! Nagyon sokáig szenvedtem, mert nem volt legjobb barátnőm, akivel mindent megbeszélhetnék...

És most...igaz hogy nem lány, de megbízok benne. És mindent elmerek neki mondani!

Ő a legjobb barátom!

Ha apám mondom, elkezd veszekedni, hogy mit képzelek, és most rögtön hagyam abba! Ha anyámnak mondanám ő szintén ezt. Próbáltam a bátyámnak, de ő elkezdte, hogy fiúk és lányok között nincs barátság, csak szerelem! Ez hülyeség! Mi pont itt vagyunk példának! Mindig megbeszéljük, hogy éppen ki tetszik nekünk.


Már tényleg mindenhogy próbáltam elmagyarázni, hogy ő más mint a szülei, de nem figyelnek rám! Gondoltam eltitkolom, de a bátyám mindig észre veszi! Pedig olyan kedves!!! :( A legjobb barátom! Mit csinááljak?? Kérlek segítsetek!!!


2009. dec. 24. 18:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy egy gyereknek feltétlen másolnia kellene a szülei viselkedésmintáját /bár előfordul/ az én faterom full piás volt én meg még a látványát is utálom az üvegnek, az anyám meg egy mártír,folyton a saját multját siratja,mindenben rosszat lát ez meg engem kiborít, szóval egyikre se hasonlítok.Vannak kivételek a legtöbb szülő meg csak azért tilt meg sokmindent mert nekik ez így kényelmes a saját hibáikat gyerekkori marhaságaikat hamar elfelejtik.Fel se fogják hogy ami nekik semmiség az egy lelkileg ingatag korban lévő kamasznak esetleg mást jelenthet.Ha az a barát nem produkálja a szülei hülyeségeit akkor meg kell adni neki az esélyt hogy kitörjön onnan és jobb társaságba keveredjen.Szerintem ejtsd otthon a témát ne is beszélj róla csak barátkozz vele tovább nem kell mindenről beszámolni.A mai szülők vajon mit mondtak el az övéiknek?A bátyádra meg figyelj mit les ki és hogyan egy jó testvér nem árulkodik pláne ha nem fenyeget semmi rossz.Azért egyszer az orra alá kenném egyszer még neki is szüksége lehet rád valamiért.Ezt nem árt tudatosítani benne még ha előszőr ki is fog röhögni.
2009. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi a váaszokat!! :)
2009. dec. 27. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!