Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » El akarok menni ottohnról....

El akarok menni ottohnról. Hogy tehetem ezt meg?

Figyelt kérdés
17 vagyok. Nem szeretek otthon lenni, hallottam az árvaellátásról, ez hogy működik? Mennyit kapnék hogyan?
2010. jan. 5. 20:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Vannak szüleid? Ha nincsenek akkor jár árvaellátás, de abból nem mégy messzire. Ha meg vannak, akkor elég hülye lehetsz, ha azt hiszed jár árvaellátás, szerintem meg se tudnál élni a nagybetűs életben ennyi ésszel.
2010. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom valami buta emo hülyegyerek lehetsz! Hajrá halj éhen!!!
2010. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Árvaellátást nem kapsz, ha kapnál, akkor is csak amíg a nappali tagozaton tanulsz vagy 18 éves korodig.


Tudod mennyi annak az összege? kb 25000ft. Még az albérletre sem elég és akkor még rezsit nem is fizettél és enni sem ettél. Inkább tanulj és becsüld meg, hogy van hol laknod

2010. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz elköltözni otthonról? ha tényleg valami nyomós okod van rá, menj el gyámügyre, és ott állami gondozásba tudnak venni, és nem kell otthon lenned. árvaságit pedig nem fogsz kapni, csak azért, mert gondoltál egyet, és 17 évesen leléptél.
2010. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Ha visszaolvasol ő maga sem tudja miért akar elköltözni, csak úgy nem jó otthon a koli után. Ujjé! Egy csodálatos elme született...
2010. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

nem olvasod a válaszokat?

Árva vagy? Nem?

Akkor mért kapnál árvaságit?

2010. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Őő, az árvaellátás az albérleted felére sem lenne elég. és akkor még ott a rezsi. De a havi kajádat fedezi. Többet nem.(Én kapok.)Amúgy ha ilyen szándékaid vannak, légy sokkal tájékozottabb a világgal kapcsolatba: Munka nélkül nem tudnál elköltözni, még az árvaságit nem kapnád meg 18 éves korodig(ami csak akkor járna ha min. 1 szülő meghalt volna), ráadásul amint mondtam, kb a a kajád lenne megoldva belőle. Ilyenkor télen a a rezsi is duplája lehet mint amúgy, ha több emberhez mennél lakni is dolgoznod kéne mellette legalább részmunkaidős melót. Még ott a suli is.

Ez mind hülyeség volt, amit elképzeltél.

Amúgy megértem a helyzeted, elhiheted, az enyém lehet h még rosszabb is. Én 18 vagyok, túl az érettségin, még egyelőre anyumékkal. ja, nekünk jár az árvasági, onnan tudom, hogy mi van. Az albérlet az r*hadt drága, amíg lehet halasztom, jövőre nekem is esedékes a dolog.

Plusz a jövő hónapba megyek ki külföldre 5-6 hónapra ha összejön. Nyáron szintén dolgozok. lesz pénzem, el tudok költözni, a magam gondján lenni.

2010. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Ja, az árvasági nem 18 éves korig jár, ahogy vki írta, hanem amíg nappalin tanulsz, legkésőbb 25 éve korig.
2010. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Elöször számold ki (de ne csak talágass, hanem tényleg kérdezz utánna) hogy mennyibe kerülne egy albérlet, a rezsia hozzá, mennyi kaja kell neked havonta - szóval, hogy mennyi kiadásod lenne, azután meg azt számold ki,hogy mennyi pénzt kapnál. A második értékböl kivonod az elsöt, ha még marad, akkor esetlet el tudsz költözni.


Árvaellátás csak akkor jár, ha árva vagy, magyarul, ha nem élnek a szüleid, élö szülök után NEM JÁR ÁRVAELLÁTÁS.

2010. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ne menekülj a problémáid elől..Inkább szedd össze magad és rendezd az ügyeidet!
2010. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!